Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ankieta dotycząca komunikatorów na www.komputerswiat.pl
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
lucjusz
Na stronie http://www.komputerswiat.pl/ jest ankieta "Z jakich komunikatorów korzystasz?" Ankieta zrobiona jest wg mnie bez sensu bo:

1. Nie wiadomo czy chodzi o sieć (na to wskazuje obecność Jabbera) czy o samego klienta (za tym przemawia możliwość wyboru Mirandy)
2. Nie ma odpowiedzi - "Konnekt" smile.gif albo chociażby "inny komunikator"

Nie wiem czy to redaktorzy Komputer Świata są tacy zdolni i ich wiedza nt IM jest taka jaka jest czy może po prostu nie myślą.

Ja na razie nie zagłosowałem. Zastanawiałem się nad Jabber+GG ale że ankieta mi się nie podoba to nie oddam głosu.
case
wyniki raczej oczywiste: Tlen zaraz za GG... dobrze ze ICQ gdzies tam na 3 miejscu, ale zgodze sie z przedmowca - nie wiadomo czego ta ankieta ma dowiesc (to tak jakby pytac czy jesz na sniadanie bulke, czy bulke z dzemem :roll:)
Olórin
w tych wszystkich gazetach sie tak znają, szczególnie w KS ;p, nigdy tej gazety nie lubiłem
bigboy177
Też nie mam zamiaru w takiej durnej ankiecie głosować... Nie dość że nie dali mojego ulubionego komunikatora, to jeszcze ankieta jest idiotycznie skonstrułowana - te możliwości wyboru wołają o pomstę do nieba... :x
bakerss
Heh widziałem wcześniej ale całkowita nieznajomość tematu smile.gif
werw0e
ja zagłosowałem:
Jabber
Miranda IM (podróba konnekta niech będzie)
nie używam komunikatorów:D:P
mlodass
hmm... zawsze myslalem o tym że na KŚ są lamerzy biggrin.gif Ciekawe czy ktorys z nich wie co to jest jabber ? Pewnie nie. Ta ankieta moglaby być gdyby nie to ze zapodali tam mirande bo miranda nie ma wlasnej sieci a reszta komunikatorow chyba ma co nie ?? Nie wiem czy onet komunikator ma ale pewnie ma. Nie zagłosowałem bo są pały na KŚ. Pozdro biggrin.gif
bigboy177
Może pasowało by wysłać im jakiegoś maila uświadamiającego... co to jest Jabber i najważniejsze że jest coś takiego jak Konnekt... tongue.gif
dopalacz
KŚ kupuja chyba ci co kupili nowy komputer i juz po pierwszym ich numerze dali sobie spokuj osobiscie wole CKM niz KŚ
Sija
QUOTE(dopalacz)
KŚ kupuja chyba ci co kupili nowy komputer i juz po pierwszym ich numerze dali sobie spokuj osobiscie wole CKM niz KŚ


Czy ktokolwiek [hao, torn] moglby usunac powyzszego osobnika z "Konnekt Forum Community", lub dac komus uprawnienia moderatora ?

Codzienne czytanie [a wlasciwie przegladanie] 100 postow typu "nudzi mi sie i troche sobie powkurwiam ludzi na forum" jest dosc uciazliwe.
kox
dopalacz: Po jaką cholerę dopisujesz komentarze do starych zapomnianych tematów i to komentarze, które nie wnoszą nic nowego tylko opisują Twój stan emocjonalny albo diabli jeszcze wiedzą co?
case
Sija ma racje... a co do Torn'a, to chyba nie zaglada ostatnio na forum/strone, bo "pewne osoby" tongue.gif czekaja na autoryzacje w grupie mogacej wrzucac pliki do katalogu juz dobrych pare dni... [moze by zwiekszyc grono "wybranych" .. ?]
lhs
"Pewne osoby" już się doczekały!!
case
QUOTE(lhs)
\"Pewne osoby\" już się doczekały!!

tak, czy tak, nie powinno to chyba trwac tyyyyyyle czasu... :roll: EOT
SzAq
QUOTE(Olórin)
w tych wszystkich gazetach sie tak znają, szczególnie w KS ;p, nigdy tej gazety nie lubiłem

KŚ: tam piszą ludzie którzy kiedys tam uslyszeli jakis termin a potem go wykorzystuja, ale jak sie ich zapytasz co ot jest to on nie wie... tak jest ze wszystkich poczawszy od soft'u a skonczywszy na hardware wink.gif...smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.