Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Longhorn i Konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
UNK
no wiec dlugo nei bylem na tym windowsie ale moge co nieco powiedziec
1) po nacinieciu prawym przyciskiem myszy na liste kontaktow wyskakuje jakis blad windowsowski i brakuje opcji Wiecej
2) nie wiem czy mi sie zdawalo czy to prawda, ale napisy w tooltipie po najechaniu nie wychodzily poza okienko, oraz caly tooltip znajduje sie w ramce

no to chyba wyszstko, ale jak mowielm na tym windowsie bylem tylko chwile
Arlathan
a tak [OT] jakieś inne uwagi masz w zwiazu z tym Windowsem? (Odnosnie samego systemu)
KaLoH
Istnieje wersja Enterprise tego systemu :?:
drivex
QUOTE(Arlathan)
a tak [OT] jakieś inne uwagi masz w zwiazu z tym Windowsem? (Odnosnie samego systemu)



ja mialem stycznosc z b4051 :| i powiem tak:

+ladny
+przejrzysty
+jak na bete to stabilny
+bedzie coool systemem
+cud ze beta dziala
+zaimplementowane bluetooth
+nagrywanie dvd tak jak cd w xp
+fajny explorer -> nowy shell
+latwy w obsludze; to takie polaczenie internet explorera xp i wina xp z konsolą biggrin.gif hehe ja to tak odebralem biggrin.gif


-dziala straaaasznie woooolno na moim p4 2.4ht 512mb i 80gb laduje sie chyba z 15 min ale to dlatego ze on ma jakis nowy system plikow FS czy cuś takiego... mozna to gdzies wylaczyc i smiga rownie dobrze a nawet szybciej niz xp, niestety nie wiem ale wyczytalem to info gdzies w necie juz po odinstalowaniu Horna
-pozera straszie duzo ramu.... 512 to jest minimum jak narazie na bete
-stery z xp i kompatybilnosc nie dzialaja... nie wiem chcialem zainstalowac sterki od Cfosa a pierw od Sagema800 to sie wywalil i restartowal...
-musimy dluugo na niego czekac

ale ogolnie jestem pod wrazeniem nowego winka i czekam z niecierpliwoscia
UNK
jesli chodzi o plusy to w sumie nie mam nic wiecej do dodania (super ten zegarek tongue.gif)
no jednak mam:
+ BG (Bill Gates czy jak sie go tam pisze tongue.gif) wkoncu zrezygnowal z niebieskiego koloru, program instalacyjny inny niz w xp (2003 ma szare tlo), nie spotkalem sie z DeathScreen'em (czy jak sie to tam pisze) ale podejrzewam ze nie jest niebieskie tongue.gif
i drugi jak dla mnie wiekszy plus, przez ta chwile uzytkowania (jakies 1-2h) nie zawiesil mi sie mimo dosc wielkiego obciazenia (xp i 2003 zaraz po zaisntlowaniu to robia, czym dalej tym zadziej mi sie zawiesza (wina jakiegos sprzetu w kompie))

a jesli chodzi o minusy, to niektore sterowniki nie dzialaja na LH np moja drukarka wogule nie rozpoznala jaki to system tongue.gif i po niby zainstalowaniu i tak nie dzialala (to byl m.in. wielki minus dla ktorego zrezygnowalem)

no i to by bylo chyba na tyle wink.gif
jak tylko dojde do ladu z tym wszystkim co teraz mam do instlowania, sprzatania zainstluje LH jako drugi system operacyjny, bede bacznie poszukiwal co to nowszych wersji bety i bede zdawal relacje wink.gif
torn
ja jakoś nie widzę sensu w instalowaniu sobie nie skończonego systemu operacyjnego, szczególnie że to alpha... nie dziwne że konnekt się tam sypie :)
KOSMOS
Skoro mowa o windach to mam problem z instalacją 2003 entr.... coś tam wink.gif
Wyskakuje mi bład przy instalacji coś z "COM+", chyba napewno jest to jakiś tekst z plusem.
torn
QUOTE(KOSMOS)
Skoro mowa o windach to mam problem z instalacją 2003 entr.... coś tam ;)
Wyskakuje mi bład przy instalacji coś z \"COM+\", chyba napewno jest to jakiś tekst z plusem.
Możesz bardziej sprecyzować co to za błąd? sam mam Windows 2003 Server Enterprise i konnekt zainstalował się bez problemów...
KOSMOS
Ten błąd mam około 20% przed końcem instalacji samej windy :[
torn
aha, myślałem że chodzi o instalację konnekta :)
najlepiej oczytaj forum/zapytaj się na www.windows2003.pl
shw
mialem z ciekawosci zainstalowana jakas wersje longhorna kiedystam smile.gif - jadna z najbardziej upowszechnionych bet i wtedy sie wszyscy najarali na longhorna - mam nadal na cd - powiem tam - never again bete systemu - tobie pracowa stabilnie - mi wywalal sie jak chcialem zmienic szerokosc tego bajeru po prawej z zegarkiem tongue.gif
ale z tego co zobaczylem te kilka bajerkow, to mily systemik bedzie z niego. oczywiscie odpowiednio zcrackowany, bo billy wymysla coraz to nowe zabezpieczenia i ograniczenia dla userow
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.