Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zaobserwowałem ostatnio dwa błędy...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Arlathan
pierwszy pojawia się w sytuacji:
- mam w tle jakieś ściąganie Azureusem, konnekt jest włączony i podłączony do sieci, uruchamiam Call of Duty wink.gif w multi i widzę po pewnym czasie jak konnekt traci połączenie z siecią gg, gdy wychodzę z gry w trayu znika ikona Konnekta, pozostaje tylko zakonczenie go w menedzerze zadan, blad byc moze jest podobny do bledu jaki zglosil danZel, aczkolwiek ten pojawia mi się zawsze i tylko przy tej sytuacji

następny:
coraz częsciej pojawia mi się komunikat, ze moja wiadomosc nie została dostarczona, mimo iż osoba od dawna jest na mojej liscie kontaktow i jeszcze wczoraj moglem spokojnie się z nią kontaktowac, z kontekstu nie moge wywnioskowac czy zostały odebrane faktycznie, czy nie. Mimo to bardzo dziwne.. A zdarza się coraz częściej


system: 2003 standard pl
konnekt: najnowszy jaki jest
Olórin
co do tego przesylania msgów to może:
a) któreś łącze się wiesza
cool.gif gadacie o tlenie(etc.) a NIEKTÓRE serwery gg takie rozmowy blokują....
c) komunikacja miedzy 2 serwerami leży
d) nie wiem
Sleeva
U mnie też się ostatnio pokazuje, że wiadomość nie została dostarczona, po czym zazwyczaj do 1-3 min później pada sieć GG.

Jak widać nic niezawodne nie jest.
UNK
jesli chodzi o pierwsza sytuacje to mi sie to zdarzylo dwa razy, nie gram w Call of Dudy wiec nie moglo to byc spowodowane ta gra, nie pameitam juz w jakim przypadku to bylo, niom ale to tylko dwa razy wiec uwazalem ze nie bede tego roztrzasal tongue.gif
karambol
co do Call of Duty: nie wiem

co do mesgów: też to mam, zwłaszcza kiedy siec jest bardzo obciążona (siedzę na modemie 56kbps współdzielonym przez 6 osób więc nie trudno o zapchanie łącza). moja teoria jest taka, że przy bardzo zapchanym łączu poprostu pakiety z potwierdzeniem odbioru nie docierają na czas albo są gubione i konnekt wywala info o błędzie z powodu timeout'a... to coprawda tylko teoria ale faktem jest że przy wolnym (niezapchanym) łączu nie pojawiło mi się to jeszcze nigdy....
Daryo
Witam.

ja się podepnę pod te msg. Otóż problem mi się pojawia taki ze czasem moje wiadomości nie są dostarczane do użytkownika, podczas gdy jego do mnie dochodzą. Konnekt nie wywala mi żadnych informacji że wiadomość nie została dostarczona, poprostu wiadomości nie dochodzą do rozmówcy :|
UNK
a sa wogule wysylane, wyslij jakas waidomosc i zajrzyj do kolejki czy tam czasem nie zostala.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.