Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Opis statusu pod kontaktami"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
"Opis statusu pod kontaktami" - w cudzysłowiu ponieważ jest to opcja gg. Uważam, że to jedno im wyszło i jest to niezły i ciekawy sposób pokazywania statusów znajomych. [A może nie wiem o czymś?, nie znalazłem takiej opcji w konnekcie]
W momencie obecnym, żeby zobaczyć czyjś status trzeba albo bardzo rozszerzyć okno konnektu, albo wyczyścić pola tel.komórkowego itd., żeby nie pokazywało się za dużo danych w opisie zaznaczonego kontaktu.
Acha jako kolejny punkt rozwalający [ponad] zasrane gg, moglibyście przewidzieć możliwość w której ktoś napisze status ciągiem (bez spacji)! Amatorskie gg tego nie przewidywało, a kiedy chciałem rozszerzyć okno, żeby zobaczyć co jest napisane dalej w takim ciągu, robiły mi się automatycznie dwie kolumny kontaktów. I co wtedy - bluzg, jak zawsze z gg.
Odkąd przesiadłem się na Konnekta jest gicior WSZYSTKO, jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem i promuję Was ile się da. Kilka osóbek już "nawróciłem", lecz ostrzegałem zawsze, że jest to profesjonalny programik a nie jakaś zasrana amatorka jak orginalne gg! Ciekawy jestem co Wy na moją propozycję!? Gratuluję, pozdrawiam...


[S.e.M.e.N] Web Design
Kondi
Tak, ale koniecznie jako opcja
panel
QUOTE(Kondi)
Tak, ale koniecznie jako opcja
Popieram
bakerss
Są ważniejsze rzeczy niż dodawanie opcji tych co ma GG a nie ma K.
Oczywiście, nie musi wyglądać to tak jak na gg. Ale uważam, że sam problem niewygodnego czytania statusów w konnekcie istnieje i można by coś temu zaradzić. Pozdro


[S.e.M.e.N] Web Design
case
jestem za... zawsze mozna wylaczyc, a niektorym sprawi to radosc, lub usprawni/uprzyjemni kozystanie z komunikatora :wink:
Olórin
case - zgadzam się z tobą, ale....ten wątek powinien wylądować w koszu, dlaczego? bo hao zapowiedział że to będzie, no i ten temat był wałkowany tysiące razy ...
case
ja pamietam, ze conajmniej kilka miesiecy temu bylo napisane ze "jest juz zrobione w nastepnej wersji", ale jakos nie moze ona do nas dotrzec... [pewnie stad ten temat :roll:]
Aule
Nie pamiętam, ale to chyb acoś koło listopada było, czyli jakieś 3 i pół miesiąca.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.