Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie ma to jak reklama...
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Sleeva
Właśnie otrzymałem posta o treści:

CODE
Komunikator Tlen.pl i sporty zimowe

Część z Was być może już o tym wie, część pewnie nie ma bladego pojęcia, dlatego śpieszymy pochwalić się.

W tym sezonie zimowym Komunikator Tlen.pl objął patronat nad dyscyplinami zimowymi w wydaniu krajowym(Carvingowy Puchar Polski,Polski Związek Snowboardu) oraz nad ośrodkami górskimi (Krynica-Jaworzyna, Białka Tatrzańska, Korbielów, Karpacz-Kolorowa, Świeradów, Szymoszkowa, Laworta). Szukajcie nas na tych imprezach (i w TV) oraz w w/w ośrodkach górskich.

Wszystko to jest częścią inicjatywy "Dotleniaj się", która ma na celu promowanie aktywnego trybu użycia.

Na dziś to już wszystko. Będziemy Was informować o kolejnych etapach naszej akcji,

Zespół Portalu o2.pl i Komunikatora Tlen.pl


Jak się ma zaplecze w postaci portalu i kasę na reklamę to się zyskuje klientów. sad.gif
A ja się przysłużę Konnektowi - wrzucę batona na swoją stronę 8)
UNK
hmzz
kazdy potal reklamuj przeciez swoje
to nei pierwsza i nie ostania reklama jaka dostaniesz
o2.pl >> kiedys tlen.pl (zmeinili nazwe, ale nazw komunikator i sieci zostala)
wp.pl >> komunikator wp kontakt >> rozsylanie spamow do uzywkonikow wp z informacja o tym ze takei cos istnieje
onet.pl >> onetkonnekt (?)

kazda firma reklamuje siebie aby ludzie korzystali wlasnie z ich prodoktow, czy jakbys cos stworzyl i byloby to wg. Ciebie dobre nie chcialbys tego sprzedawac jak najszybicej (?) tongue.gif
Sleeva
nie no... żesz qrcze...

o to mi chodzi, że w rankingach tlen takie wysokie miejsce ma, bo ma agresywną reklamę podpartą kasą z portalu. i dlatego trudno będzie go przebić w ilości użyszkodników. chciałem tylko uwagę na rozmach zwrócić. ciekawe ile nowych użutkowników konnekta by się pojawiło gdyby między dziennikiem a pogodą poleciał spot reklamowy. albo tvn przez miesiąc wyświetlał logo konnekta w rogu ekranu...
Aule
OnetKonekt chyba nie ma za dużo użytkowników laugh.gif
bakerss
chyba onet konekt...
Aule
Bakerss literówek sie będziesz czepiał? To z przyzwyczajenia, bo zawsze konnekt wpisuje.
bakerss
Jakby nie chodziło o Konnekta to bym sie nie czepiał ;]
shw
onet konekt to akurat nie komunikator tylko numer dostepowy do internetu z tego co sie orientuje
a co do tlena - nazwa sie wcale nie zmienila z tlen.pl na o2.pl. portalik ten mial tak kolejne nazwy: go2.pl -> o2.pl -> tlen.pl. wiem, bo mialem konto pocztowe dawno dawno temu wlasnie w domenie go2.pl. potem dodali o2 and na koncu tlen
a co do kasy - inwestuja, ryzykuja. branza inetowa przezywa ciezkie czasy - nagle dowiadujemy sie, ze jakies portale, ktore uchodza za oplacalne, duze, molochy maja powazne problemy finansowe. go2 zawsze lubilem i zlego slowa nie powiem o nich. obsluge maja mila, zyczliwa, jakosc uslug wysoka, po pomysle i namowie wprowadzili dobry filtr antyspamowy w niedlugim czasie, czym mnie milo zaskoczyli.
konnekt to komunikator - nie zapominajmy, ze wciaz w wersji beta. jest to niezalezna inicjatywa, a nie produkt komercyjny - wiec nie porownojmy.
a tak wogole to wielu rzeczy nie reklamuje sie ani w tv, ani w radiu, ani wogole nie wydaje sie $$ na reklame, a informacja trafia do ludzi..
Aule
:roll: Ja sie tylko wzoruje na ankiecie KŚ :wink:
lucjusz
Co do zmiany nazwy Tlenu to zmieniła sie tylko nazwa firmy z MediaOne na o2.pl. Można to zresztą zobaczyą na dole strony o2.pl :
CODE
© 1999-2004 o2.pl Sp. z o.o. (dawniej MediaOne Sp. z o.o.) Wszelkie prawa zastrzeżone.

I oni mogą się reklamować bo mają kasę z reklam rozsylanych mailem i z banerów w Tlenie. A póki co Konnekt jest darmowy i miejmy nadzieję, że taki pozostanie, chociaż wsparcie jest zawsze mile widziane pewnie (sam też w końcu muszę coś tam wpłacić :oops: )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.