Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [bug] zabezpieczenie profilu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sija
Niestety, zalozenie hasla na profil jest dosyc nieskuteczne, poniewaz wystarczy przekopiowac odpowiednie pliki [np. historie i liste kontaktow] z danego profilu do nowo utworzonego profilu i juz ma sie wglad do ww. danych...

nie sprawdzilem tego na 100%, wiec jak sie myle, to mnie poprawcie ;]
UNK
co do historii do nie sprawdzalem ale listy kontaktow nei otworzy na innym profilu (chyba sie nei myle) powinien wyskoczyc blad ze nie ma dostepu do pliku (czasami jak uszkodza sie pliki z danego profilu to tez nei ma dostepu)
Olórin
Dokładnie, kazdy plik jest zabezpieczony(nie wiem jak z historią), dlatego też zaraz po ustawieniu hasła należy zrestartować K bo inaczej to się może nie zapisać sad.gif
UNK
a przypomnialo mi sie, kiedys na drugie konto przegralem histori bo cos musialem sprawdzic a tam wogule nie mialem rozmow, no i bez rpoblemu czyta, wiec do listy kontaktow nikt sie nam bez hasla nei dobierze, ale majac historie czesc listy kontaktow mozna odzyskac (ta czesc z ktora ktos kiedykolwiek rozmawial i jest to zapsiane w historii) sad.gif na gg jest tak samo, wsytarczy przegrac plik z historia i juz mozna czytac czyjes rozmowki, na to chyba nie ma jakiegos dobrego zabezbieczenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.