Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dziwne rzeczy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
UNK
dziwne rzeczy dzieja mi sie z konenktem i to tylko przey wtyczce kpilot i wlaczonym pobieraniu statusu z foobara (v 0.7.7)
no wiec dzieje sie tak
1) gdy piosenka sie zmienia, opis sie nie zmienia
2) znikaja rozne ikonki (np w oknie do wyboru pliku przy przesyaniu nie ma ikonek jaki to jest rodzaj pliku)
3) po zresetowaniu K opis mam ostaniej piosenki ktora zapamietal, moge normalnie zmienic status, ale jak wlacz i wylacze pobieranie statusu opis mi sie zmeinia na ten ktory byl przed zresetowanie K (chyba wiecie o co chodzi tongue.gif)

no to chyba wszystko co zaobserwowalem
foobar i konnekt nie byl instalwoany po instalowaniu windowsa (moze to ma jaksi zwiazek)
bakerss
Mi też chodzi podobnie wiec naraźie zostałem przy wcześniejszej wersji smile.gif Mam nadzieje ze autor to poprawi kiedyś :]
case
UNK, punkt 1] i 3] zglaszalem w watku o kPilocie, ale jakos bez echa zostalo to pominiete :?
UNK
a to przepraszamza niedoczytanie tamtego tematu :oops:
a oprocz tego nie wiem czy to wina tej wtyczki czy czegos innego
kiedy juz przestal mi pobierac opisy z f2k wylaczylem opcje i chcialem wyslac plik, k wywalil sie ze standardowym oknem powiadomienia o bledzie.
Arlathan
u mnie w ogole w kpilocie jest dziwnie, chociazby z jednego wzgledu.
wyswietlaja mi w statusie to co leci (zawsze, z tym nie ma problemow), lecz gdy wylacze pobieranie opisu, automatycznie moj status zamienia się na jakis sprzed kilku tygodni :PPP
ktorego nawet nie ma w okienku gdzie sie wpisuje status.
dodam takze ze nie jest on statusem automatycznym


a jeszcze jedno pytanko, bo nie chce zakladac oddzielnego watku:
po jajechaniu muszka na ikone konnekta w trayu, nie zawsze pokazuje sie moj opis, why?
case
QUOTE(Arlathan)
po jajechaniu muszka na ikone konnekta w trayu, nie zawsze pokazuje sie moj opis, why?

Ustawienia -> Interfejs -> Zawartosc podpowiedzi w Tray'u [tu mozesz sobie zmienic, ale to pewnie wiesz :wink: ]

a co do znikania, to poruszylismy juz gdzies ten temat i z tego co pamietam nic sie nie wyjasnilo 8) po prostu tak jest biggrin.gif
Arlathan
QUOTE(case)
Ustawienia -> Interfejs -> Zawartosc podpowiedzi w Tray'u [tu mozesz sobie zmienic, ale to pewnie wiesz :wink: ]


w tym polu mam
{(info)}
{eventTitle}{ "eventMsg"}{ [eventDisplay]}
wiec chyba nie tu musi lezec przyczyna
case
zerknij tutaj
UNK
wracajac do tematu z kpilotem dzis odkrylem bardzo dziwna zaskakujaca rzecz, przy wlaczonym pobieraniu opisu nie moge wyslac pliku, czy u was jest to samo ??

teraz tutaj jeszcze wspomne ze osoba jest za natem (port 1) i normalnie moge wyslac plik (troche dziwne bo do osob za natem normlanei nei mozna wyslac pliku)
osoba do ktorej wysylam ma zwykle gg

moze Wy to wybrobojcie czy sie u Was da czy nie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.