Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: odbieranie wiadomosci problem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
^BerZerK^
sciagnalem nowa bete konnekta i pojawily sie problemy z odbieraniem wiadomosci
miga ikonka ze ktos napisal cos, klikam i nic
robie restart konnekta i dopiero sie pojawia ta 'zagubiona' wiadomosc
w historii moge ja zobaczy
mam xp, durona, lacze stale przez nata (siec jak na admina dobrze skonfiurowana;-) ) i firewall NIS
hao
W poprzednich wersjach było OK?

Klikasz w Tray'u czy na liście kontaktów? "Nic" oznacza że nic się nie dzieje, czy że otwiera się okno wiadomości i nie pojawia się w nim wiadomość ?

W historii pojawia się od razu, czy po restarcie?
^BerZerK^
QUOTE(hao)
W poprzednich wersjach było OK?

mialem tylko jedna wstecz - krotko, bo 2 dni i nic takiego nie zauwazylem

QUOTE(hao)
Klikasz w Tray'u czy na liście kontaktów?

klikam i tu i tu

QUOTE(hao)
\"Nic\" oznacza że nic się nie dzieje, czy że otwiera się okno wiadomości i nie pojawia się w nim wiadomość ?

jak klikam na ikonke to nic sie nie otwiera. jak zrobie prawy klik/odbierz wiadomosc to otwiera sie okno, ale wiadomosci nie ma

QUOTE(hao)
W historii pojawia się od razu, czy po restarcie?

w historii jest od razu

ps. zglaszalem to tez mailem jako btd z maila btd@new-art.com.pl no i z programu ;-)
hao
Wiem, odebrałem.. Prawdę mówiąc jeszcze się z czymś takim nie spotkałem sad.gif ...

Udało mi się naprawić błąd z w98 (a raczej obejście, bo to system miał problemy!), i już dzisiaj (albo w środku nocy jak zwykle) wrzucę nowszą wersję ... Może rozwiąże to twój problem !
^BerZerK^
spoko spoko zaraz jak odpalilem kompa patrze - nowa wersja :-) no to wrzucilem i intensywnie testuje 8)
^BerZerK^
heh no i blad powtarza sie takze w nowej wersji. kurde postaram sie zrobic pare zrzutow ekranu moze to cos pomoze... ale wydaje mi sie ze to rownie dobrze moze byc to ze serwerowi gg nie podoba sie ze przesiadam sie na konnekta ;-)
^BerZerK^
no i jeszcze jedna rzecz -
1. ktos do mnie pisze
2. miga ikonka na liscie, w trayu i okno na pasku
3. ja cos odpisuje
4. po chwili znowu zaczyna migac wszystko jakby informowalo ze moj tekst zostal wyslany
bysiu
od kiedy sciagnolem nowa wersje konnekta mam to samo...
hao
Jak ktoś do Ciebie napisze to miga "prawidłowo" ?

Po odpisaniu pojawia się też ikonka w tray'u :?: :?: :?:
Za każdym razem czy tylko czasem??
bysiu
w tej chwili u mnie jest tak, ze z kim bym nie rozmawial w ciagu minuty zaczyna sie klepac.
rozmawiam z osoba i zaczyna mi mrygac ikona ze dostalem jakas wiadomosc od tej osoby... okno mam aktywne, wiec nie wiem co sie dzieje. po restarcie GG wychodzi ta wiadomosc... co smieszne, zazwyczaj jest to jedna linijka i co jeszcze smiejszniejsze dostalem ja ponownie...

QUOTE(hao)
Jak ktoś do Ciebie napisze to miga \"prawidłowo\" ?

Po odpisaniu pojawia się też ikonka w tray'u  :?:  :?:  :?:
Za każdym razem czy tylko czasem??


czasami nie miga prawidlowo, tzn w trayu w ogole znika mi ikona i mam puste miejsce, na liscie nadal miga ze mam od kogos wiadomosc.

tak. mimo ze odpisuje, klikam na ikonke w trayu i na i na uzytkownika naliscie nadal miga.

juz pisalem ze za kazdym razem po minucie zaczyna sie klepac...
bysiu
^BerZerK^ sprawdz czy tez bedzie Ci sie kopalo jak odznaczysz w opcjach wiadomosci "automatycznie otwieraj okno wiadomosci" ... zakladam ze masz zaznaczona ta opcje, bo mi po odznaczeniu tego, zaczelo dobrze dzialac... testowalem na rozmowie z samym soba na innym koncie gg laugh.gif
cRoMo
Mnie rowniez zdarzyla sie sutuacja opisana na pcozatku przez ^BerZerK^ (klient ver. 0.6.12.78d). ktos przyslal wiadomosc ale ani klikniecie na pasku zadan ani na liscie (wszedzie sa odpowiednio informujace ikonki o nadchodzacej wiadomosci) nie udalo sie otworzyc wiadomosci. Wiadomosc natomiast wyskoczyla dopiero po restarcie programu ... Do tej pory zdarzylo sie raz ale tez stosunkowo rzadko rozmawiam
cRoMo
PS. Ja rowniez mam wlaczone "automatyczne otwieranie wiadomosci". Wyalczylem - zobaczymy czy teraz sie bedzie walic.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.