Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak emotków
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sleeva
Zauważyłem następujący objaw (zapewne związany z używaniem znaczników <> )

W momencie gdy piszemy zwykłą wiadomość i używamy emotki (np. <cegła> ) widać ją bez problemów.

Gdy tą samą wiadomość sformatujemy przez ^ emotki w znacznikach <> są pomijane. Zapewne są traktowane jako polecenie html i ignorowane.

Da się to jakoś obejść? Oczywiście poza modyfikacją txt w katalogu emotków :roll:
nix
QUOTE(Sleeva)
Zauważyłem następujący objaw (zapewne związany z używaniem znaczników <> )

W momencie gdy piszemy zwykłą wiadomość i używamy emotki (np. <cegła> ) widać ją bez problemów.

Gdy tą samą wiadomość sformatujemy przez ^ emotki w znacznikach <> są pomijane. Zapewne są traktowane jako polecenie html i ignorowane.

Da się to jakoś obejść? Oczywiście poza modyfikacją txt w katalogu emotków  :roll:

skoro wysylasz wiadomosc jako html to kazdy znacznik <...> jest interpretowany jako html... wtedy emotki nalezy wpisywac jako &lt;...&gt; czyli standardowe kodowanie znakow < > w html
Sleeva
Hmm.. no cóż... nie bardzo niestety...

wpis:
zwykly <cegła>
wynik:
zwykly [emotka wyświetlona poprawnie]

wpis:
^<b>bold</b> zwykly <cegła>
wynik:
bold zwykly [nic]

wpis:
^<b>bold</b> zwykly &lt;cegła&gt;
wynik:
bo zwykły <cegła>

sad.gif
hao
Kuba, masz nowy błąd w kIEview wink.gif Chyba że ten nowy to załatwia
nix
QUOTE(hao)
Kuba, masz nowy błąd w kIEview wink.gif Chyba że ten nowy to załatwia

nie wiem jak bylo w ostatniej wersji publicznej ale obecna wersja nie ma tu problemu smile.gif - wykrywanie emotek zostalo calkowicie przebudowane :twisted:
Sleeva
A kiedy to będzie dostępne dla zwykłego zjadacza chlebków? 8)
iSiEk
Ja sie nie znam na tym tak dokładnie ale wiem ze czesto sie zdarza (tylko u niektórych użytkowników) którzy przysyłaja mi wiadomośc nie ma emotów. Własnie nie wiem czym to jest spowodowane że u niektórych sa a u niektórych nie ma. Cos ktoś wspomniał o jakimś formatowaniu ale ja nie jarze o co chodzi, wiem tyle że od kilku osób nie dostaje emotów, wie ktoś jak temu zaradzić? :roll:
Aule
A sprawdź w ustawieniach kontaktu->kIEview czy nie masz indywidualnych emotek (nie) przypisanych. To może być to.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.