Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.pilot+odtwarzacz na dysku G:
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dolby
Na dysku g: (win xp pro) zainstalowany konnekt z najnowszym K.Pilotem. Problem polega na tym, że wtyka pięknie steruje odtwarzaczem, wszystko git, ale za nic nie może wyssać statusu, pojawia się tylko Play: (napis zdefiniowany przez user'a) i czyste pole. To samo z Winampem 5 (wyłaczyłem, takjak ktoś już pisał, przewijanie na pasku. Czy ten statusowy problem może być spowodowany, że cały system jak i oprogramowanie siedzi na dysku G: ?

Pozdrawiam i przepraszam jeśli umieściłem temat w złym dziale.
winthux
Nie powinno to mieć znaczenia, gdzie znajduje się odtwarzacz, bo k.pilot szuka okna odtwarzacza. Ale jak sterowanie działa to powinno pobieranie tytułu też działać.... dziwna sprawa. No ale kolejna wersja jest już prawie na ukończeniu... choć z wypuszczeniem będą problemy. (nie mam czasu, żeby skończyć ;P)
case
QUOTE(winthux)
kolejna wersja jest już prawie na ukończeniu... choć z wypuszczeniem będą problemy. (nie mam czasu, żeby skończyć ;P)

przydala by sie, bo z obecnej ja nie jestem w stanie kozystac [prawie nic nie dziala tak jak trzeba...], a wtyczka jest bardzo fajna... :roll:
dolby
Po instalacji Foobara w wersji 0.8 nic nie działa - może się przyda to info do tworzenia nowej wersji wtyki biggrin.gif
KOSMOS
Po co piszesz to samo w dwóch wątkach :?:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.