Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wgrywanie do katalogu...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Piett
Witam,

wysłałem przedwczoraj plik do katalogu (dzwięki) i nie widac go tam, przy ponownej probie pisalo ze musze podac unikalny tytul. czyli juz gdzies tam jest:)

Wlasciwie to gdzie on jest? smile.gif
Sija
czeka na akceptacje przez moderatora [hao, torn]
UNK
gdyby pliki byly automatycznie dodawane moglby powstac balagan, a potem kto to by sprzat, oczywiscie administratorzy/moderatorzy (torn, hao) wiec jest tak ze trzeba odczekac troche, zazwyczaj plik pojawia sie po paru godzinach gora nastepnego dnia
bakerss
Ja najgorzej mam problemy żeby sie zalogować sad.gif Jak wchodze na strone wszystko jest git a jak wchodze do katalogu to już gorzej :/ nawet jak sie jeszcze raz zaloguje to znowu mnie wywala :/
Piett
Aha, ok dodalo sie, wiem ze czekał na "autoryzacje" ale w sumie sam nie wiedzialem czy sie wgral czy nie, bo jakieś fanaberie były podczas wysylania, ale grunt ze jest smile.gif
UNK
bakerss a na jakiej przegladarce to robisz, ja keidys na operze tak mialem ze sam mnie wywala przy przechodzeniu z menu do menu, moze po prostu nie zapisuje tego ze jestes/byles zalogowany
bakerss
No tak w IE działa ale czego tak na mozilli jest? :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.