Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problemy staminy z onetem ?
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
shw
Czytam sobie najnowszy newsletter linux.pl i natrafilem na cos takiego:
http://www.linux.pl/?id=news&show=780
czyzby ja jakis czas onet tez czul sie zagrozony i zaskarzyl stamine? smile.gif
Flind
z tego co wiem to konekt onetowski pokazal sie w internecie pozniej niz nasz kochany konnekt
hao
"Produkty" z resztą nie konkurują ze sobą, nie wiem nawet, czy onet konekt jest w ogóle zastrzeżone, bo dopiero wtedy mogą się o cokolwiek ubiegać... Nie liczy się kiedy co powstało, a kiedy zostało zarejestrowane..
shw
onet ma lepsza kampanie reklamowa, bo co powiem o konnekcie komus, to pyta sie o onet wink.gif
co do tego, ze liczy sie zarejestrowane - tego sie bede uczyl na EP hao? :>
a kontynujac watek nazw - we francji jakas firma zaskarzyla i zabronila stosowac nazwy Mandrake, bo byla pierwsza (o ile pamietam - produkty za nic ze soba nie konkurowaly - byly z zupelnie innych branzy)
kox
W Chipie pisali, że ostatnio MS sie przypieprzył do gościa, który się zwał Mike Rowe bo używa sobie domeny www.mikerowesoft.com laugh.gif
^BerZerK^
heheh uwielbiam zwrot 'a w chipie napisali...' :->
tylko ze ja go slysze przy okazji jak ktos mi na sklepie mowi ze np. napedy samsunga sa ok, albo amd sa niestabilne :->
kox
Kiedyś się mówiło 'a w Bajtku pisali..' ale na tym forum chyba mało kto pamięta co to był Bajtek wink.gif
swistak
Ja pamietam...
Moj brat kupowal ta gazete, jak mielismy 486sx.
Fajna byla smile.gif
^BerZerK^
heh ja tez mialem bajtka :-) w czasach c64 smile.gif
potem jeszcze c&a, no oczywiscie top secret od poczatku do konca smile.gif, nawet nieudana kompletnie reaktywacja... ss/nss no i teraz chip, czasami pcwk, i magazyn www ktory chyba padl zupelnie a szkoda bo swietny byl :-/
hao
Ej no... z bajtka przepisałem mój pierwszy program na zx spectrum...
torn
ha, "bajtki" jakieś gdzieś jeszcze mam :)
a i tak najlepsze było jak rozgłośnia harcerska nadawała na antenie programy komputerowe mniej-więcej w postaci: 'bziiibrrrrpiiiiiwrrpipip" które ludzie nagrywali sobie na kasety magnetofonowe, o dziwo co dziesiąty nawet działał.
karambol
a u mnie w szufladzie leży pierwszy bajtek z wywiadem z niejakim ministrem sportu (wówczas) aleksandrem kwaśniewskim :wink:

był tam tez moj pierwszy program w basicu... jakis misio co machal nogami... biggrin.gif
niki
KINGHT LORE na zx.
ech co to byly za czasy smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.