Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Onet.pl
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
UNK
jak kazdy wie na onet.pl byl filtr antyspamowy dla uzytkownikow darmowych kont, dzis odebralem wczoraj poznym wieczorem dostalem maila (spam onet'u) ze filtr antyspamowski bedzie dostepny tylko za jakas tam cena.

nie ma to jak zachecac uzytkownikow do opcji platnych tongue.gif onet chyba wzial sie na sposob tongue.gif;d
Piett
nie wiem czy wiele ludzi przejdzie na konta platne z powodu jakiegos tam "filtru". Ja jakoś specjalnie nie zauważyłem jego działania...pozatym kto by chcial tam konto jak nawet maile ze staminy nie dochodza :wink:
shw
a ja podziwiam o2.pl (vel tlen.pl) robia naprawde swietna robote i nie robia takich lekko chamskich zagran jak onety i wp i inne...
i tam filtr antyspamowy dobry i darmowy
UNK
ja w sumie nie korzystam ze stron tylko z programu pocztowego ktory scaiga wszsytko (niewazne gdzie se znajduje) no i ni potzebuje jakiegos filtru, zreszta qmpela mi wysyla spamy (co prawda sam tego chce tongue.gif) i to pewnei tez by bylo ignorowane, a tak to to dostaje ;D
a jesli chodzi o onet to juz nei pierwszy i pewnei nie ostani raz tak zrobi(l)
dopalacz
posiadam konto w portalu Tenbit i zaden spam nie dochodzi. Polecam wszystkim
SzAq
posiadam konto w sieci aster.pl wink.gif i dostaje sapmu 80 dziennie wink.gif polecam wszystkim
case
QUOTE(SzAq)
posiadam konto w sieci aster.pl wink.gif i dostaje sapmu 80 dziennie wink.gif polecam wszystkim

ja "chapnalem" sobie u nich transporty J i na razie jestem zadowolony :wink:
_aaricia_
a mnie wpienia z kolei GO2, szlag mnie trafia, kiedy nawet małego załącznika wkleić nie mogę... poza tym strona się ładuje ZBYT długo, rany boskie.. ależ mam zły dzień.. czemu aj to tutaj piszę? ok, może mi ktoś wytlumaczy, czemu tak mam z ta pocztą? załącznik staje na 100% i dalej nic. klapa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.