Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: okienko sms, konferencja - propo
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
konrad
moje 2 male propozycje:
1. sms
- okienko samo sie zamyka po udanym wyslaniu sms
- opcje, ukrywajaca wszystkie komunikaty z pola status wysylania, i zostawic np. loguje, wysylam, wyslano (nie wyslano,blad) zamiast tych dluuugich komunikatow, (np. 1rstwap i sms na inna siec niz era)
- opcje informaujaca w notify ze sms wyslany ewentualnie w wyskakujacym okienku smile.gif
2. konferencje
- czat z opcjami bana, kick, etc. smile.gif
i to chyba tyle smile.gif tylko prosze... nie bijcie laugh.gif
UNK
ad 2) o ile sie nie myle to ta sprawa nalezy do gg a nei komuniaktora, bo to chyba komunikator jest dostosowywany do sieci a nie na odwrot (i to jeszcze nie oryginalny komuniakator)
propozycja chyba powinna zostac wyslana do administratora sieci gg
Sija
ad 1) - IMHO to zupelny bezsens

niepotrzebne rozdrobnienie na w zasadzie nikomu niepotrzebne f-cje [naprawde nietrudno jest recznie zamknac okienko i poczekac az przeleca wszystkie komunikaty bramki smsowej]
konrad
a mozesz wyjasnic mi dlaczego bezens ???
piotr.ek
QUOTE(Sija)
ad 1) - IMHO to zupelny bezsens

niepotrzebne rozdrobnienie na w zasadzie nikomu niepotrzebne f-cje [naprawde nietrudno jest recznie zamknac okienko i poczekac az przeleca wszystkie komunikaty bramki smsowej]

Popieram calkowicie smile.gif Mi obecne okienko pasuje, brak tylko funkcji, ktora pozwalala by dostarczac smsy o okreslonej godzinie... A z tymi komunikatami i reszta - jest tak, jak byc powinno, nienawidze, jak wyskakuja jakies durne okienka itp.
konrad
to moze chociaz tylko zamykanie okienka. no litosci. mi troche to wadzi..
a po 2.. moze jak chociaz smsa nie wysle (blad bramki) to moze niech go nie zapisuje do histori.. no i tyle..
UNK
sms po niewyslaniu zapisywany jest do histori, ale w kolejce >> wszystkie
drivex
QUOTE(konrad)
to moze chociaz tylko zamykanie okienka. no litosci. mi troche to wadzi..
a po 2.. moze jak chociaz smsa nie wysle (blad bramki) to moze niech go nie zapisuje do histori.. no i tyle..



a ja sie juz jakos odruchowo nauczylem ze jak sms jest wyslany to zamykam okienko a potem czasami sie zastanawiam czy sie wyslal czy nie smile.gif bo nie pamietam biggrin.gif biggrin.gif hehehe ale mnie w kazdym razie nic co jest w k nie przeszkadza no moze tylko troche żaber biggrin.gif UNK wie o co codzi tongue.gif :twisted: :twisted: :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.