Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k i logitech
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hook
moze mi ktos powiedziec dlaczego k i mouseware logitecha gryza sie, chodzi o wersje powyzej 94,21. problem polega na tym ze instalujac nowe sterowniki do myszki i wlaczajac k`a myszka dziala jakbym jej ruchy zwolnil do minimum, jednak kiedy klikam na pulpit albo przelaczam na inna aplikacje wszystko wraca do normy. nie usmiecha mi sie praca na starych sterach, bo mam drobne problemy z nimi sad.gif
czy ktos z was ma moze podobny problem.
dzieje sie tak na wszystkich kompach ktore do tej pory mialem. system to iks pe a myszka mouseman+

z gory dziekuje za odpowiedz
case
poszukaj sobie, problem byl poruszany
Aule
EHhh. Następny forum nie czyta. Z niewiadomych powodów ten progs od obsługi Logitecha traktuje k jako gre i za to chyba jakaś opcja odpowiada. Niestety nie powiem dokładnie jaka, bo ich ni eużywam, a temat czytałem jako ciekawostke. Lepiej znajdź go, jak radził mój przedmówca. Był on w Supporcie i temat to było coś w stylu "Sterowniki logitecha uważają konnekta za...gre" czy jakoś podobnie.

link : http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=...hlight=logitech
hook
no fakt nie zobaczylem czy jeszcze gdzies tego nie ma. przepraszam.
a sam sie denerwuje za powtarzajace sie pytania tongue.gif
temat do usuniecia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.