Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Fajne Skiny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
MaG
Czy da sie zrobić w Konnekcie coś w stylu skinów do TLENa?

np.

user posted image

Bo teraz już sam nie wiem co wybrać, Konnekt czy Tlen.... w tlenie podobają mi sie te skórki ... a Konnekt mi się podoba ogólnie ... ale wygląd Konnekta mnie troche odstrasza sad.gif
Arlathan
"nie szata zdobi czlowieka"... tlen z tymi skorkami jest obleśny ;P
90% skinow do tlena to sa pomylki, ktore nigdy nie powinny sie zdarzyc..

a Konnekt jest przepiekny w swojej istocie, docenisz jak troche dluzej pouzywasz wink.gif

powodzenia
case
QUOTE(Arlathan)
Konnek jest przepiekny w swojej istocie, docenisz jak troche dluzej pouzywasz wink.gif

hEh, dolacze sie w 100% do tej wypowiedzi 8)
MaG
Konnekta używałem 3 miesiące smile.gif Ale jak zobaczyłem TLENa z tym skinem to mi się bardzo spodobał i narazie używam TLEN smile.gif

Moim zdaniem powinna byc opcja z taką skórką jak ma TLEN smile.gif I z taka noralną smile.gif

Ja np. lubie jak coś jest ładnie ozdobione tongue.gif A k. jest poprostu jak normalne okno windows biggrin.gif
Flind
i takie ma byc. to nie jest choinka ktora widac z daleka. ja wlascie bardzo sobie cenie w konnekcie to ze jak kameleon dyskretnie sie pokazuje na pulpicie. ustawilem sobie przezroczystosc na 60 i tak jest najlepiej.

w tlenie te skorysa oblesne. z kilka moze jest fajnych.
w ogole tlen według mnie jest oblesny a nad tymi wtyczkami nie ma w ogole jakiejs kontroli i jeszcze bardziej oszpecaja one ten komunikator gdyz kazdy robi je poswojemu zamiast wedlug jakiegos schematu wizualnego
Aule
QUOTE(MaG)
Konnekta używałem 3 miesiące smile.gif Ale jak zobaczyłem TLENa z tym skinem to mi się bardzo spodobał i narazie używam TLEN smile.gif

Moim zdaniem powinna byc opcja z taką skórką jak ma TLEN smile.gif  I z taka normalną smile.gif

Ja np. lubie jak coś jest ładnie ozdobione tongue.gif A k. jest poprostu jak normalne okno windows biggrin.gif
Ten skin może być nawet. Jeśłi uważasz że k tak strasznie wygląda, to albo masz win98(Me) albo nigdy PSI nie uzywałeś :wink:
MaG
Nie mówie że Konnekt strasznie wygląda... ale dla mnie ładniej wygląda juz ten skin do tlena co podałem smile.gif
drivex
QUOTE(MaG)
Nie mówie że Konnekt strasznie wygląda... ale dla mnie ładniej wygląda juz ten skin do tlena co podałem smile.gif


polakowi nigdy nie dogodzi.. jak ci sie k nie podoba to go nie uzywaj.. juz byl topic ze skor narazie nie bedzie... pozatym skory cenne zasoby zzeraja a konnekt jest przepiekny:D
arkadyjczyk
Może niektórzy nie mają z kim pogadać to sobie okna oglądają. Program ma być funkcjonalny a nie super piękny.
konrad
popieram :wink:
ale moze chociaz bedzie opcje laczenia rozmow z tlen > K ?
pliiss, mam tam duzo rozmow.. :?
UNK
tak jak napsial DriveX, byl juz poruszany topic na forum odnosnie skor
1) CZYTAJCIE FORUM, SZUKAJCIE WATKOW KTORE SAMI CHCECIE NAPSIAC tongue.gif
to tyle na pkt pierwszy ;D
2) jak napsial DriveX skro nie bedzie bo zzera duzo cenenej pamieci
3) K to nei ma byc choinka ktora tu poswieci tam poswieci tu zezre tam zezre tongue.gif, to ma byc ladny program

(ups co do 2 to nei zauwazyelm wypowiedzi Flinda ale niech juz zostanie tongue.gif)
arkadyjczyk
UNK, ale K już miga jak choinka (scroll lockiem) i nawet niektórym się podoba biggrin.gif
piotr.ek
QUOTE(arkadyjczyk)
UNK, ale K już miga jak choinka (scroll lockiem) i nawet niektórym się podoba  biggrin.gif

To jest akurat genialne w swej prostocie biggrin.gif Juz nic nie wyskakuje podczas gry czy filmu - ot, mruga se dioda smile.gif (i smieje sie teraz z kolesi, ktorzy jecza, ze im notify z GG w grze przeszkadza, hehe)
Flind
QUOTE(arkadyjczyk)
UNK, ale K już miga jak choinka (scroll lockiem) i nawet niektórym się podoba  biggrin.gif


ja kocham to miganie. jest to swietna wtyczka bo ja np gdy nie siedze przed kompem to poprostu wylanczam monitor a dzieki scrollowi widze czy cos przyszlo , albo w czasie gier czy tez filmow.

jest jeden feler. jak przychodzi wiadomosc od emnotifiera to tez mruga a to wprowadza w w blad i szkoda ze tego sie nie da wylaczyc.

eh to chyba nie ten temat smile.gif
drivex
QUOTE(Flind)
QUOTE(arkadyjczyk)
UNK, ale K już miga jak choinka (scroll lockiem) i nawet niektórym się podoba  biggrin.gif


ja kocham to miganie. jest to swietna wtyczka bo ja np gdy nie siedze przed kompem to poprostu wylanczam monitor a dzieki scrollowi widze czy cos przyszlo , albo w czasie gier czy tez filmow.

jest jeden feler. jak przychodzi wiadomosc od emnotifiera to tez mruga a to wprowadza w w blad i szkoda ze tego sie nie da wylaczyc.

eh to chyba nie ten temat smile.gif



Przyjedzie Olórek to ponaprawia swoja wtyke.. jeszcze wyjdzie kZmieniacz i bedzie grejt wink.gif
UNK
ja jzu teraz jestem dosc bardzo zadowolony z K i jego wtyczek i mozliwosci wink.gif a co do tej choinki to nie K miga tylko scroll lock, a lepiej to niz zeby on jeszcze mrugal tongue.gif
Arwena
drivex napisał "..ja kocham to miganie, jest to swietna wtyczk.." Jak widać i we wtyczce można się zakochaćsmile.gif
UNK
hehe, a kto powiedzial ze w czyms nei mozna sie zakochac ?? tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.