Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia - szukaj - raz!
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Na kUpdate dostępne jest nowe UI...
Co potrafi?

Przede wszystkim przeszukiwać historię... Z użyciem wyrażeń regularnych i bez, z możliwością zapisywania często używanych zapytań (domyślnie dostajecie jedno - do wyciągania wszystkich linków z historii).
Można też oczywiście kasować całe znalezione wątki, czy zapisywać wyniki, lub ich wybraną część do XMLi

Przy okazji, uległa poprawie prędkość działania samej historii. Po jednokrotnym przejrzeniu pliku historii, które powinno trwać krócej niż wcześniej (w teorii i nawet wg. pomiarów o blisko połowę, subiektywnie niewielka różnica - zobaczcie koniecznie sami!) lista wypełnia się i przegląda nieporównanie szybciej niż poprzednio...

Jeżeli nie używacie kIEview, nowy interfejs również potrafi zaznaczać znaleziony tekst...

Miłej zabawy
case
no, wreszcie moge "normalnie" szukac w historii. dziekujemy 8)
piotr.ek
THNX! Oplacalo sie posiedziec przed kompem dluzej... wink.gif
k!dman
fajnie, ciekawe czy jest juz ok z filtrami, i poprawnie ukrywa ludzi ktorzy stali sie niedostepni...
Sija
wyszukiwanie dziala bosko biggrin.gif
a oprocz tego wydaje mi sie, ze w znalezionych wynikach nie sa wyswietlane znaki nowej linii [uzywam kIEview]...
konrad
brawo hao smile.gif a co do archiwum, czy umialbys zmodyfikowac tak zapisz txt (po zapisie rozmowy) azeby gg rowniez go czytalo ?? wiem, ze gg nie potrafi czytac z txt, ale bardzo chcialbym taka opcje smile.gif
drivex
QUOTE(konrad)
brawo hao smile.gif a co do archiwum, czy umialbys zmodyfikowac tak zapisz txt (po zapisie rozmowy) azeby gg rowniez go czytalo ?? wiem, ze gg nie potrafi czytac z txt, ale bardzo chcialbym taka opcje smile.gif


to zrob z historii xmla, otworz i zaznacz a potem zapisz jako txt smile.gif co w tym trudneGo biggrin.gif ja tez podziekuje HaO smile.gif mowilem ze bedzie historia biggrin.gif tongue.gif
Bora
Po pobraniu i zainstalowaniu:
CODE
Aplikacja lub biblioteka DLL D:\programy\Konnekt\ui.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź z dyskietką instalacyjną.

T trakcie raz było że serwer zwrócił - zamaist "ok" chyba ok bo nie pamiętam.
Wiem jak przywrócić starą wersje ale z chęcią bym skorzystał z nowej.
Potem tylko to:

sKonnekt-k_ui-ui.dll.gz 201 kB.
przy rozpakowaniu nieoczekiwany konec archiwum możliwe że jest to spowodowane przez łącze bo strasznie długo ściąga (niby pokazuje że jest 401 kB)
Bora
złośliwość rzeczy martwych.
Za trzecim razem ściągęło poprawnie jak miałem już ten plik u siebie pobrany u kumpla smile.gif)
Działa wypaśnie tylko
1) chyba coś nie tak z formatowaniem wiadomości.
2) nie zawsze pokazuje poprawną wiadomość
np szukałem rozmowy zes łowem adodb i pamiętam że użyłem tylko raz ostatnio znalazło ten wpis poprawnie u okienku z rozmowami w górnej cześci niestety już u dołu jest inna rozmowa.
user posted image
user posted image

UPDATE
Formatowanie nie pomogło.
Nie zawsze źle szuka.

UPDATE
Dziwne już jest poprawnie a nic nie zmieniałem
gilek
QUOTE(Bora)
Po pobraniu i zainstalowaniu:
CODE
Aplikacja lub biblioteka DLL D:\programy\Konnekt\ui.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdź z dyskietką instalacyjną.

T trakcie raz było że serwer zwrócił - zamaist \"ok\"  chyba ok bo nie pamiętam.
Wiem jak przywrócić starą wersje ale z chęcią bym skorzystał z nowej.
Potem tylko to:

sKonnekt-k_ui-ui.dll.gz 201 kB.
przy rozpakowaniu nieoczekiwany konec archiwum możliwe że jest to spowodowane przez łącze bo strasznie długo ściąga (niby pokazuje że jest 401 kB)

Ściągnij jeszcze raz ui.dll
Bora
QUOTE(gilek)
QUOTE(Bora)
Po pobraniu i zainstalowaniu:
[code].....

Ściągnij jeszcze raz ui.dll

Problem już dawno rozwiązany gorzej z błędnym wyszukianiem.
UNK
no ja tez tak podejzewalem ze bedzie wyszukwianie i o to jest ;D
dzieki hao wink.gif

OT: jeszczey przydaloby mi sie wzucenie starych rozmow (ale watpie zeby wtyczka nix'a oblusgiwala pliki textowe z pgg)
hao
Wyślijcie mi na PW przykładowe tekstowe pliki historii wygenerowane z PGG...
Sija
QUOTE(Sija)
[...] wydaje mi sie, ze w znalezionych wynikach nie sa wyswietlane znaki nowej linii [uzywam kIEview]...


moze przy okazji update'a moznaby poprawic i to? ;]
przy okazji mam pare uwag:

#1: "zapisywanie wynikow wyszukiwania" powinno byc mozliwe po kliknieciu "zapisz" na kategorie "wyszukiwanie", a nie jej podkategorie
#2: poza zakonczonym wyszukiwaniu, przycisk "znajdz nastepny" powinien byc aktywny [np. zmieniam kat. wyszukiwania, a przycisk jest dalej nieaktywny - musze dopiero cos zmienic, zeby stal sie aktywny]
#3: po kliknieciu na zapisane zapytanie, automatycznie otwiera sie okienko wyszukiwania [i dobrze], ale rowniez od razu przechodzi do znalezionych wynikow, i jezeli sie np. rozmysle, to zostaje z pustym okienkiem wyszukiwania i musze sie troche naklikac, zeby otworzyc kolejne zapytanie ;]

powyzsze uwagi sa w zasadzie czysto kosmetyczne, ale troche mi sie narzucily przy testach wyszukiwania...
Kris
fajnie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.