Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowa aktualizacja i jakis bug...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kurt
no wiec sciagam dzisiaj nowa aktualizacje (26 luty 2004) ktora pojawiła sie dziś rano instaluje - i co widze?
"Aplikacja lub biblioteka DLL ..\ Konnekt\ui.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT. Sprawdż to z dyskietką instalacyjną"

wciskam ok

wystąpił błąd podczas ładowania ui.dll [...] Load Failed [193]

no i zima
vero
Dokładnie to samo mam.
hao
Trzeba będzie chyba przeinstalować K z paczki ze strony i ponownie wywołać kUpdate...
case
a co jest powodem? :roll:

u mnie jest wszystko ok...
hao
Być może, pobieraliście spakowane UI w momencie wymiany paczek na serwerze....
vero
Na to wygląda, mi już śmiga elegancko :]
foxtwo
ja mam big problem !
po aktualizacji wszyscy sie mnie pytaja czemu jestem na niewidocznym. mam ustawiony status dostepnosci, a u innych jestem niewidoczny (niektorych)... nie wiem co sie dzieje sad.gif
poza tym czasem jak naciskam ZAKONCZ to konnekt nie reaguje, ale to mniejshy problem... :?
hao
Z aktualizacją na pewno nie ma to nic wspólnego... Nie zdażyło się w między czasie nic innego? Jak nowa wtyczka, coś w sieci, coś na liście..
foxtwo
w tym problem, ze nic...... kompletnie nic sie nie zmienilo :?
Davka
Też mam co jakis czas problem że ktoś u mnie jest ciągle niedostepny lub ja u niego. Stało mi sie to 3-4 razy jak na razie. Pomaga wywalenie u tej osoby u której jest OK kontaktu tej osoby u której ta pierwsza jest niedostepna (nieźle zakręcone zdanie ale chyba logocznie dobre ) biggrin.gif

Po raz pierwszy mi sie to stało gdy na raz właczone miałem oryginelne GG i K z ustawionym tym samym kontem GG.

Dziwne.
UNK
to raczej bedzie wina serverow gg, pewnie znowu cos zepsuli i nie ccha sie przyznac tongue.gif mi to sie jeszcze chyba nei przytrafilo
cRoMo
A byla jakas aktualizacja? Niedawno wyskoczyl wykrzyknik w tray'u, ale kUpdate stwierdzil, ze nie ma co uaktualniac (czerwone wykrzykniki wszedzie)...
case
QUOTE(cRoMo)
A byla jakas aktualizacja? Niedawno wyskoczyl wykrzyknik w tray'u, ale kUpdate stwierdzil, ze nie ma co uaktualniac (czerwone wykrzykniki wszedzie)...

no byl nowy ui.dll kilka dni temu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.