Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: newsy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
gildor
Witam!

Po pierwsze gratuluje swietnego programu jakim jest konnekt. Jestem raczej fanem gg ale po ostatnich numerach w systemie musialem zmienic komunikator... chyba juz na stale smile.gif


Moja propozycja to plugin pobierajacy naglowki newsow z kilku portali np. wp.pl, gazeta.pl, onet.pl. Widzialem cos takiego w tlenie. Przyznam ze to calkiem ciekawa opcja. Osobiscie wolalbym zeby nie dzialalo to na zasadzie jakiegos dodatkowego okienka podpietego do programu. Chodzi mi o cos w stylu rozwijalnego menu jak "wtyczki" czy "opcje" tylko z opcja np. "pobierz newsy..." a nizej "wp", "onet", "gazeta" Otwieralo by sie to w nowym okienku z tabela na stronie lub samymi linkami.

Co o tym myslicie? smile.gif

Pozdrawiam,
Gildor
drivex
QUOTE(gildor)
Witam!

Po pierwsze gratuluje swietnego programu jakim jest konnekt. Jestem raczej fanem gg ale po ostatnich numerach w systemie musialem zmienic komunikator... chyba juz na stale smile.gif


Moja propozycja to plugin pobierajacy naglowki newsow z kilku portali np. wp.pl, gazeta.pl, onet.pl. Widzialem cos takiego w tlenie. Przyznam ze to calkiem ciekawa opcja. Osobiscie wolalbym zeby nie dzialalo to na zasadzie jakiegos dodatkowego okienka podpietego do programu. Chodzi mi o cos w stylu rozwijalnego menu jak \"wtyczki\" czy \"opcje\" tylko z opcja np. \"pobierz newsy...\" a nizej \"wp\", \"onet\", \"gazeta\" Otwieralo by sie to w nowym okienku z tabela na stronie lub samymi linkami.

Co o tym myslicie? smile.gif

Pozdrawiam,
Gildor


po pierwsze primo k to nie tlen a po 2 primo narazie inne rzeczy sa w "to.do" smile.gif moze kiedys... pozdro
Davka
www.redfish.org.pl - może to pomoże ? Sam nie używam ale ktoś tu to dawałna tym forum.
undying
QUOTE
po pierwsze primo k to nie tlen a po 2 primo narazie inne rzeczy sa w \"to.do\"  moze kiedys... pozdro


no tak K to nie Tlen, bo tlen jest duzo bardziej urozmaicony i bogatszy we wtyxy, a taka k-lista "to.do" to jest od niepamietnych czasow i jakos sie tylko powieksza a nie zmniejsza... a tlenowe pluginy wyrastaja jak grzyby po deszczu...
UNK
po pirewsz to tlen ma duzo wiecej osob piszacych wtyczki a co za tym idzie ma ich wiecej, a drugie jest takie cos jak redfish, wpisujac mu dana komende mozna zobaczyc jaka jest pogoda, sprawdzic program TV, przeczytac newsy z niektorych stron, cos przetlumaczyc (chyba 5-8jezykow nei pamietam dawno sie nei poslugiwalem tongue.gif) i to chyba wszystko co bylo jakies 6 miechow temu:P
drivex
QUOTE(undying)
QUOTE
po pierwsze primo k to nie tlen a po 2 primo narazie inne rzeczy sa w \"to.do\"  moze kiedys... pozdro


no tak K to nie Tlen, bo tlen jest duzo bardziej urozmaicony i bogatszy we wtyxy, a taka k-lista "to.do" to jest od niepamietnych czasow i jakos sie tylko powieksza a nie zmniejsza... a tlenowe pluginy wyrastaja jak grzyby po deszczu...

czlowieku jak Ci nie pasuje k i jego wtyki to kto ci kaze siedziec i uzywac tego komunikatora tlen tez ma biblioteki darmowe - zrob sobie wlasny i pisz wlasne wtyki do niegoo.. chcialbym jeszcze zauwazyc ze tlen powstal po gg i obslugiwal wlasna siec alternatywna dla gg wiec dlatego ludzie sie przesiadali na niego... czeste pady itd, konnekt jest tylko programem ktory obsluguje niektore z nich a w przyszlosci i obsluge tlena wiec jak ci teraz nie pasuje konekt to wio do brudnego i brzydkiego tlena ....
undying
Czlowieku miej jakis szacunek bo nic nie robisz tylko sie doczepiasz do ludzi z tego forum. Wio to mow do kolegi. K uzywam pewnie dluzej niz ty i znudzilo mi sie ciagle sluchanie o tym co ma byc 'w przyszlosci'.
drivex
QUOTE(undying)
Czlowieku miej jakis szacunek bo nic nie robisz tylko sie doczepiasz do ludzi z tego forum. Wio to mow do kolegi. K uzywam pewnie dluzej niz ty i znudzilo mi sie ciagle sluchanie o tym co ma byc 'w przyszlosci'.
...
bakerss
Nie pogryźcie sie ;]
^BerZerK^
olórin dziala ci to w konnekcie? bo mi cos nic nie przychodzi :?
Olórin
moze smoku wyłączył, nie wiem, przed urlopem działało :)newsy rozsyła co pół godziny tylko jak jesteś dostępny, może nie trafiłeś smile.gif
Herrero
Po co takie rzeczy w konnekcie. Nie lepiej zainstalować sobie Samurize??

http://samurize.hslab.pl
Olórin
sidebar do mozilli też odpowiedni się znajdzie smile.gif

Dzisiaj chrome przenosi się na nowy serwer, jak dobrze pójdzie to wszystkie bajery będą działać :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.