Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kNotify i dzialajace formatowanie html
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
drivex
no wiec po krotce opisze moje spostrzezenia biggrin.gif
więc:

dziś bawiłem sie opisami z moją girl i nagle wpadlo mi do glowy zeby wpisac se do statusu // <b> // no i ok wpisalem i patrze kNotify faktycznie pogrubil status ! sprobowalem jeszcze z // <i> // ale nie dzialalo :| i nie wiem czy to bug czy nie ale kNotify pomija <b> i pogrubia to co napisalem


a tu skrinek biggrin.gif
MiLKA
zacznijmy od tego ze K.Notify nie parsuje normalnie (czyli tak jak html) znacznikow, mianowicie znacznik <b> jest zarowno poczatkiem jak i koncem pogrubienia, no i z tego co pamietam to tylko mozna pogrubiac
drivex
QUOTE(MiLKA)
zacznijmy od tego ze K.Notify nie parsuje normalnie (czyli tak jak html) znacznikow, mianowicie znacznik <b> jest zarowno poczatkiem jak i koncem pogrubienia, no i z tego co pamietam to tylko mozna pogrubiac


hmm ale to fajne jest biggrin.gif Ci co maja konnekta i knotify to tez widza pogrubione biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ale lajtowe biggrin.gif
UNK
aaa no tak zapomnailem
MiLKA ma racje, <b> zaczyna i konczy, czyli tam gdzie masz </b> powinno byc samo <b> i pogrubienie sie skonczy
sprawdzlaem przed chwila i dziala tongue.gif
case
QUOTE(drivex)
hmm ale to fajne jest biggrin.gif Ci co maja konnekta i knotify to tez widza pogrubione biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ale lajtowe biggrin.gif

bajer byl by dopiero, jakby dzialaly wszystkie znaczniki, pokazywaly sie w tipie i w oryginalnym GG w opisie :twisted: tongue.gif
niki
a propo statusów wczoraj wyszedl mi taki oto bug:

Załączniki

hao
Bo znaczniki HTML są usuwane z wiadomości...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.