Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowy uzytkownik - nowe i stare problemy :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Eby
Na samym poczatq Witam Wszystkich bardzo serdecznie:)
Po drobnych acz dlugotrwalych klopotach z rejestracja oto jestem:)
I chcialbym poruszyc pewne rzeczy ktore "doskwieraja" mi w K:)

1. Sprawa juz omawiana (okolo rok temu) - Personalizacja Tipa:) O ile sie nie myle - stanelo na tym by uzywac Pixel font:) Ale czy bedzie mozliwosc usuniecia lub dodania czegos - zmiana wielkosci itp?
2. CSS, Tytul okna, i wszystkie znaczki smile.gif Czyli - czy dalo by sie w jakims jednym miejscu (Helpie?) zebrac wszelkie dostepne parametry przy CSS stylach, naglowkach, wyswietlanych rzeczach itp? Poprostu wszystkie "komendy" ktorych mozna uzycz przy personalizowaniu K? smile.gif Bo poki co trzeba przegrzebywac forum, przegladac przyklady a i tak nie ma tam wszystkiego smile.gif
3. Czy bedzie jakis help? Zazwyczaj kazda wieksza aplikacja cechuje sie Helpem:) Na samym poczatq gdy pierwszy raz odpalilem konekta nie wiedzialem do czego sluzy ktora wtyczka, co trzeba wlaczyc a co nie - ktore opcje w menu sluza do czego... gdyz niektore nazwy nie obrazuja dokladnie sytuacji smile.gif I jestem pewien ze czesc uzytkownikow dalej nie wie co robi ktoras z "magicznych" opcji lub wtyczek:0
4. Maly blad - zwis smile.gif Przegladalem forum i choc objawy sa podobne to jednak drobna roznica. Mianowicie podczas laczenia z siecia w moemncie nawiazania polaczenia nastepuje zwis konnekta. Nieraz zwis pusza i pokazuja sie osoby - nieraz pomaga tylko reset konnekta. Wyglada to tak, ze ikonka nagle "staje" bylo sloneczko to jest - ale nieaktywne - nieraz w miejscu gdzie powinno byc sloneczko widnieje puste miejsce - mowie o Tray-u. Okno konnekta nie odpowiada i nie odswierza sie. Jak juz mowilem nieraz trwa to pare-parenascie sekund - nieraz pomaga tylko reset konnekta. Mam Xp'ka z SP1 smile.gif
5. Blad nr.2? Podczas wysylania wiadomosci za pomoca Ctrl+enter w oknie wpisywania wiadomosci zmienia sie wiersz i zaczynam pisanie w wierszu numer 2 zamiast 1. Problem wystepuje glownie przy krotkich wiadomosciach. W zasadzie nieladnie to wyglada i nieraz drazni:P Po drugie gdy wysylam Alt+S system wydaje "dzwiek" jest to denerwujace smile.gif Czy mozna to jakos usunac? smile.gif
Z gory dziekuja za wszystkie odpowiedzi smile.gif Przepraszam jesli podobne pytania padly w innych watkach, ale przekopywalem sie przez forum (choc nie bylo to latwe) i w natloku informacji moglem pominac cos niecos, lub dany problem nie zostal wyjasniony smile.gif
Pozdrawiam smile.gif
hao
1. - owszem - będzie można (0.7)
2 i 3. - będzie musiał kiedyś powstać... pytanie tylko kiedy i kto go przygotuje... Póki co pozostaje przeglądanie forum i przede wszystkim podglądanie rzeczy już gotowych
4. - hmmm, ostatnio faktycznie wtyczka gg lubi zgłupieć... trudno mi powiedzieć co jest przyczyną, bo jeszcze nie zaobserwowałem tego efektu na "właściwym" komputerze
5. - przy ctrl+enter, choć mało pociesza, można spokojnie wysyłać wiadomość startując z drugiej linijki... Konnekt i tak obcina początkowe i końcowe puste linie, znaki spacji i tabulatory...
nix
QUOTE(Eby)
2. CSS, Tytul okna, i wszystkie znaczki smile.gif Czyli - czy dalo by sie w jakims jednym miejscu (Helpie?) zebrac wszelkie dostepne parametry przy CSS stylach, naglowkach, wyswietlanych rzeczach itp? Poprostu wszystkie \"komendy\" ktorych mozna uzycz przy personalizowaniu K? smile.gif Bo poki co trzeba przegrzebywac forum, przegladac przyklady a i tak nie ma tam wszystkiego smile.gif

Masz dokladny opis w pliku doc\kIEview_readme.txt

QUOTE(Eby)
3. Czy bedzie jakis help? Zazwyczaj kazda wieksza aplikacja cechuje sie Helpem:) Na samym poczatq gdy pierwszy raz odpalilem konekta nie wiedzialem do czego sluzy ktora wtyczka, co trzeba wlaczyc a co nie - ktore opcje w menu sluza do czego... gdyz niektore nazwy nie obrazuja dokladnie sytuacji smile.gif I jestem pewien ze czesc uzytkownikow dalej nie wie co robi ktoras z \"magicznych\" opcji lub wtyczek:0

w oknie wyobru wtyczek jest kolumna opis - wiekszosc wtyczek ma tam opsane do czego sluzy - w kazdym razie pownna (moje wtyczki tego nie mialy do niedawna ale kilka dni temu to zmienilem i przy najblizszym release bedzie opis do czego sluzy wtyczka)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.