Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Foobar o.8*final relase i kpilot :|
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
drivex
otoz chodzi o to ze zainstalowalem najnowszego fobarka i nie pobiera mi statusow Kpilot.. probowalem starego i najnowszego i nic pozdro...
dolby
Mam to samo :arrow: ponoć niedługo ma być nowa wersja K.pilot'a.
^BerZerK^
no ja tez mam foobara 0,8 i nie ma opisow, podobnie zreszta jak w poprzednich
dlatego zmienilem na winampa 5, ale to nie to...
a co do k.pilota moze moglby pobierac info z pliku tekstowego? wtedy by nie bylo problemu, mi foobar i tak zapisuje i w samurize wyswietlam na pulpicie.. rozne playery maja cos takiego w pluginach i wtedy odpada problem kompatybilnosci..
no i przy okazji inna funkcja - moglbylosowo, albo w kolejnosci pobierac linjki z takiego pliku i wtedy bylby fajny autostatus nie ograniczony niczym :-)
Olórin
do listy winthux przymieżał się juz kilka razy, ale chce jak na 1 wersje zaduzo zrobic i ciągle cos nie działa....
drivex
QUOTE(Olórin)
do listy winthux przymieżał się juz kilka razy, ale chce jak na 1 wersje zaduzo zrobic i ciągle cos nie działa....


nie wiem chyba z powrotem zainstaluje fobarka o.8 bete 7 smile.gif i starego dobrego kpilota smile.gif tam dzialalo smile.gif
bakerss
Ja też tak zrobiłem zainstalowałem starego kpilota do tego ukpilot i jest git :] czekam na nową wersje i żeby była dokładnie przetestowana :]
k!dman
a ja nie mam zadnych problemow..oczywiscie ze starym pilotem.
nowy foobarek chodzi
winthux
Sytuacja ma się tak:
- przed feriami przepisałem k.pilota na klasy i zawiera dość błędów
- teraz nie mam czasu, aby się zabrać za niego więc będzie cała wtyczka będzie musiała poczakać do końca maja (matura :(((( )
- w nowej wersji k.pilota nic nie zmieniałem w funkcjach do foobara, więc powinno działać tu i tu...
- coś tak się przymierzam pomalutku, żeby przerzucić całość na C#.... ;P
drivex
QUOTE(winthux)
Sytuacja ma się tak:
- przed feriami przepisałem k.pilota na klasy i zawiera dość błędów
- teraz nie mam czasu, aby się zabrać za niego więc będzie cała wtyczka będzie musiała poczakać do końca maja (matura sad.gif((( )
- w nowej wersji k.pilota nic nie zmieniałem w funkcjach do foobara, więc powinno działać tu i tu...
- coś tak się przymierzam pomalutku, żeby przerzucić całość na C#.... ;P


a moze moglbys podrzucic hao zrodla on jakby znalazl troszke czasu to by cos z tym moze zrobic bo tak siedziec i czekac.... sad.gif
Aule
DriveX, Hao i tak ma dużo na głowie. Nix nie ma humoru,a zresztą i tak dużo proponuje. Może dla Olórina? On sie ostatnio nudzi :wink:
Olórin
Kto powiedział że się nudze?? ;p
Winthux - proponuje aby na kplugins udostępnić źródła kpilota w stanie takim jakim są(ew. dodaj komentarze i wskazówki, todo) może ktoś się za to zabierze smile.gif
kasprzakp
a jak to zrobiles ze zapisuje do pliku. Wlasnie czegos takiego szukam.

ps.sorka za odkopanie tematu, ale jak na takie cos trafilem
Sad
QUOTE(kasprzakp)
a jak to zrobiles ze zapisuje do pliku. Wlasnie czegos takiego szukam.

ps.sorka za odkopanie tematu, ale jak na takie cos trafilem


k.pilot nie ma takiej opcji.. ale zawsze jest wtyka do foobara do tego www.foobar2000.org - poszukaj.
kasprzakp
a wiesz moze jak ta wtyczka sie nazywa.
Bo zrobilbym tak jak mowicie. Aktualny stan odtwarzania zapisywalbym do pliku a Samurize odczytywalby z pliku.

A dziala wogole komus kPilot z Foobar`em czy jeszcze nie?
Lukas77
QUOTE(kasprzakp)
a wiesz moze jak ta wtyczka sie nazywa.
Bo zrobilbym tak jak mowicie. Aktualny stan odtwarzania zapisywalbym do pliku a Samurize odczytywalby z pliku.

A dziala wogole komus kPilot z Foobar`em czy jeszcze nie?


Chyba można wtyczke symulującą Api Winampa wstawić do foobara i kPilot to obsłuży bez problemu... nie sprawdzałem ale powinno chulać...
Olórin
Nowy kpilot obsługuje
QUOTE
Winampa5, Windows Media Player 9 i 10, Foobara2000
Sija
QUOTE(Olórin)
Nowy kpilot obsługuje
QUOTE
Winampa5, Windows Media Player 9 i 10, Foobara2000


QUOTE
[...] oraz innego playera, z pluginem współpracującym z kPilot2
Lukas77
Ja to wiem panowie Sija i Olórin, ale koledze chodzi o śmiganie na starszej wersji kPilota, więc mówię żeby sobie ściągnął api Winampa do Foobara i będzie śmigać... u mnie działa.
A co do kPilota2 to opóźnia się jak 'Chinese Democracy' Guns N' Roses laugh.gif
Sija
QUOTE(Lukas77)
[...] A co do kPilota2 to opóźnia się jak 'Chinese Democracy' Guns N' Roses laugh.gif


powiem tyle: warto poczekac ;>
Lukas77
robił już ktoś testy nowego kPilota na Longhornie... bo podobna ma się w tym samym czasie ukazać ;-)
noizo
A oto i ona. Czyli foo_winamp_spam-0.74

Żeby zadość twórcowi było to tu pełny adres strony
http://www.r1ch.net/stuff/foobar/

Działa wyśmienicie biggrin.gif

Pozdrawiam
swap
kurde, narescie moge uzywac k.pilota z foobarem <jupi> SUPPPPERRRRR. noizo wielkie dzieki
Behemoth
no fajnie niby wszystko jest ale co zrobic z tym plikiem gdzie go wpakowac z gory dzieki za pomoc
.nomis
Sz. P. Cicho-ciemny smile.gif kPilota, podobnie jak każdą inną wtyczke należy rozpakować do folderu plugins w katalogu konnekta. Następnie trzeba włączyć konnekta oraz uruchomić kPilota na liście wtyczek. wink.gif
dulek000
QUOTE(.nomis)
Sz. P. Cicho-ciemny smile.gif kPilota, podobnie jak każdą inną wtyczke należy rozpakować do folderu plugins w katalogu konnekta. Następnie trzeba włączyć konnekta oraz uruchomić kPilota na liście wtyczek. wink.gif


Chodzi raczej o ten plik foobarowy... wrzuć go do folderu components...
.nomis
Oooops :oops: Przysiągłbym, że to było pytanie o pilota,a przynajmniej było w tym poście słowo kPilot! biggrin.gif

Styka mi już dzisiaj... tongue.gif
Behemoth
nie no exxtra to jest dyskryminacja cicho ciemnych:P a chodzilo tu o plik do foobara;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.