Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blad logowanie do Konnekt@BETA
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
tycjan
Witam,
Dzisiaj chcialem wlaczyc Konnekta ale okazalo sie ze moje haslo sie nie zgadza?! Na stronie dalem przypoomnij haslo, ale mojego loginu system nie rozpoznal. Zalozylem wiec nowe konto, ale dalej nie moglem wlaczyc programu (z nowmi danymi). Dalem przypomnij haslo i teraz juz przypominanie zadzialalo, ale jak wpisalem wygenerowane haslo do konnekta to program dalej twierdzi, ze podaje zle dane sad.gif Co sie dzieje?
hao
A podajesz mu dane do bety czy profilu, bo to dwa różne konta.
tycjan
QUOTE(hao)
A podajesz mu dane do bety czy profilu, bo to dwa różne konta.

Podaję dane, ktore wpisalem przy rejsetracji Bety.
tycjan
Zalozylem nowe konto (inny login) i zadzialalo, ale to chyba nie jest rozwiazanie. Nie wiem tylko co sie stalo, ze stare konto przestalo dzialac.
Moje stare konto beta albo przestalo dzialac, albo podaje zle haslo (raczej to pierwsze).. sam nie wiem czemu ;(
hao
A działa przez www?
Probowalem, ale nie dziala sad.gif, nawet nie moge hasla odzyskac, tak jakby konto nie istanialo.
rosomak
witam mam podobny problem
z tym ze ja moge sie zalogowac via www ale konnekt juz sie buntuje
przez www moge sie zalogowac ale np zmienic hasla nie bo pisze ze blad;)
UNK
hao faktycznie, nie da sie zalogowac w konnekcie do bety, wczesniej nie bylo z tym problemow
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.