Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: chrome.pl
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
^BerZerK^
czy mi sie wydaje czy wlasnie padl chrome.pl?
i mam pytanie - pobiera ktos naglowki rss konnektem z chrome? ja subskrybuje ale jakos jeszcze nic nie przyszlo... no chyba ze w niedziele nic sie nie dzieje
Olórin
tak, wpjabber@chrome.pl leży sad.gif
^BerZerK^
no, caly serwer chyba im polecial bo na www tez sie nie da rady wbic.. a chcialem potestowac a tu jak na razie nici :-/
gosciu
Migruja na inna maszyne ("jak lemingi").
arkadyjczyk
Ano migrują, nawet info poszło chwilllę temu.
Aule
Też dostałem laugh.gif
Olórin
wpjabber wyłączony....
piotr.ek
Mam cicha nadzieje, ze migracja sie powiedzie, bo dzialanie chrome.pl potrafi ostatnio do szalu doprowadzic :evil:
mysior
QUOTE(piotr.ek)
Mam cicha nadzieje, ze migracja sie powiedzie, bo dzialanie chrome.pl potrafi ostatnio do szalu doprowadzic :evil:


póki co to jedyna rzecz jaka mnie denerwuje to dość długi czas migracji sad.gif
drivex
QUOTE(mysior)
QUOTE(piotr.ek)
Mam cicha nadzieje, ze migracja sie powiedzie, bo dzialanie chrome.pl potrafi ostatnio do szalu doprowadzic :evil:


póki co to jedyna rzecz jaka mnie denerwuje to dość długi czas migracji sad.gif



a no migruja juz i migruja i wyemigrowac nie umieją :| ile to juz trwa ? 3 dni... nawet chcialem zobaczyc czy mozna z 2 kont kozystac zeby miec np konto na jabber.wp.pl i chrome.pl zeby sprawdzalo wiec skopiowalem wtyke kjabber.dll tongue.gif i zmienilem nazwe ale przy wlaczeniu nie zadzialalo sad.gif(((( narazie siedze na chromie i czekam az wyemigruja ta machine a jak bedzie to dlugo trwac to przezucam sie na jabber.wp.pl..
Puma
Też jestem na chrome.pl :cry: i nie wiem co zrobić, zależy mi na transporcie mail.
drivex
aa DZIAŁA biggrin.gifD :DDD
Puma
QUOTE(drivex)
aa DZIAŁA biggrin.gifD :DDD


Nie do końca, jeszcze transporty :cry:
piotr.ek
Dziala co? Bo chyba nie chrome.pl :evil: Zdechl serwer, a razem z nim transporty (co naprawde potrafi wkurzyc), serwisy wszelakie itd. - zarabisty ten jabber, nie ma co :x
case
heh, no ja juz od jakiegos czasu wskoczylem na jabberpl.org, chrome nie na moje skolatane nerwy :wink:
foxtwo
u mnie tylko transpoty nie dzialaja, ale na szczescie nie kozystam z nich 8)
piotr.ek
Heh, wlasnie otrzymalem wiadomosc o kolejnej "przerwie technicznej" na chrome.pl:
QUOTE
W sobotę 21 sierpnia serwery Chrome.pl zostaną wyłączone.
Przerwa techniczna potrwa od południa do późnych godzin wieczornych.

Przerwa konieczna jest dla przewiezienia maszyn serwera do nowego dostawcy Internetu.

...na moja odpowiedz "smiech na sali" (jakze dosadnie wyrazajaca niezadowolenie wink.gif ) uslyszalem:
QUOTE
Zawsze możesz skasować swoje konto.

A właściwie, to mogę skasować je za ciebie...

...jako, ze nie lubie tego typu traktowania, przystalem na propozycje i mam nadzieje nigdy nie wracac na chrome.pl, moje pytanie brzmi: jaki jest obecnie najstabilniejszy polski serwer jabbera? Taki, ktory nie zdycha co 3 dni... nie wymagam transportow i innych tego typu ficzerow - byle byl stabilny smile.gif Pytam, bo ostatnia wiadomosc w tym watku pochodzi z marca - moglo sie cos zmienic...

Ps.
QUOTE
takie frędzle nam na serwerze niepotrzebne

odpowiedz prawdopodobnie admina chrome.pl smile.gif Zdecydowanie czas najwyzszy na przeprowadzke...
gosciu
Rowniez jakis czas temu opuscilem chrome, pomijajac przerwy techniczne (albo przerwy w przerwach techniczncyh zwane dzialaniem, kwestia punktu widzenia) dobilo mnie zablokowanie mojego konta przez... autoresponder. Odpisywal na broadcasty. Szkoda ze nikt nie wpadl na pomysl, aby nie odbierac odpowiedzi na nie, a na koniec kazdej wiadomosci tt dolaczac cos w stylu "Ewentualna odpowiedz wyslij na jakieskonto@chrome.pl".

QUOTE
jaki jest obecnie najstabilniejszy polski serwer jabbera?

Ja uzywam jabber.wp.pl - nie padl mi jeszcze nigdy ;]

Transporty podpinam z innych serwerow.
Sija
QUOTE(piotr.ek)
Heh, wlasnie otrzymalem wiadomosc o kolejnej \"przerwie technicznej\" na chrome.pl:
QUOTE
W sobotę 21 sierpnia serwery Chrome.pl zostaną wyłączone.
Przerwa techniczna potrwa od południa do późnych godzin wieczornych.

Przerwa konieczna jest dla przewiezienia maszyn serwera do nowego dostawcy Internetu.

...na moja odpowiedz "smiech na sali" (jakze dosadnie wyrazajaca niezadowolenie wink.gif ) uslyszalem:
QUOTE
Zawsze możesz skasować swoje konto.

A właściwie, to mogę skasować je za ciebie...

...jako, ze nie lubie tego typu traktowania, przystalem na propozycje i mam nadzieje nigdy nie wracac na chrome.pl, moje pytanie brzmi: jaki jest obecnie najstabilniejszy polski serwer jabbera? Taki, ktory nie zdycha co 3 dni... nie wymagam transportow i innych tego typu ficzerow - byle byl stabilny smile.gif Pytam, bo ostatnia wiadomosc w tym watku pochodzi z marca - moglo sie cos zmienic...

Ps.
QUOTE
takie frędzle nam na serwerze niepotrzebne

odpowiedz prawdopodobnie admina chrome.pl smile.gif Zdecydowanie czas najwyzszy na przeprowadzke...


ja polecam jabber.org, nedbsd.nl i gentoo.pl [ale to raczej dla "wtajemniczonych" tongue.gif]
Sad
QUOTE
W sobotę 21 sierpnia serwery Chrome.pl zostaną wyłączone.
Przerwa techniczna potrwa od południa do późnych godzin wieczornych.

Przerwa konieczna jest dla przewiezienia maszyn serwera do nowego dostawcy Internetu.


Chrome dziala.. przeciez dzisiaj jest 7 ;>
piotr.ek
QUOTE(Sad)
Chrome dziala.. przeciez dzisiaj jest 7 ;>

Proponuje zajrzec na strone...
QUOTE
Przeprowadzka
Serwis jest w trakcie przenoszenia do nowego providera.

Zapraszamy wieczorem i dziękujemy za wyrozumiałość.

...a o tym, jak czesto nie dzialal, pisac nie musze, bo kazdy, kto uzywa wiecej, niz okazjonalnie - wie tongue.gif
atol
Podoba mi sie w chrome że jak im padnie serwer to zawsze ktoś mnie przeprasza smile.gif Nie tak jak na gg padło i już. Tutaj mi powiedzą dlaczego padło lub zapowiedzą że w tym dniu nie będzie działał jabber. To jest podejście do usera smile.gif
piotr.ek
QUOTE(atol)
Podoba mi sie w  chrome że jak im padnie serwer to zawsze ktoś mnie przeprasza smile.gif Nie tak jak na gg padło i już. Tutaj mi powiedzą dlaczego padło lub zapowiedzą że w tym dniu nie będzie działał jabber. To jest podejście do usera smile.gif

Po pierwsze - nie zawsze, po drugie - podejscie zaiste wspaniale (wedle zasady - jak sie nie podoba, to spier***** tongue.gif) Ok, EOT. Jutro (dzisiaj wlasciwie) Postaram sie przyjrzec blizej podanym serwerkom smile.gif
zenq
ja zbytnio z jabbera nie korzystam... glownie jakeis boty, kilka kontaktow (malo rozwojowi znajomi - glownie gg sad.gif ) uzywam jabber.wp.pl bo konto sie zaklada automatycznie z mailem smile.gif i nie padl mi jeszcze nigdy smile.gif
shw
ja wychodzac z zalozenia, ze jaki serwer jest bardziej pewny od tego, ktorego stawiaja tworcy - wybralem jabber.org - zadnych problemow - w razie czego podpinam transporty z innych (jabber.wp.pl zrazil mnie tym jak dzialal mi z niego transport icq..)
case
piotr.ek, gratuluje wytrwalosci - moja przygoda z chrome.pl nie byla taka dluga.. :wink: [rozumiem przejsciowe/sporadyczne problemy, ale patrzac na konkurencje, to chrome.pl swiadczy niekwestionowalnie najslabszy poziom uslug, sposrod polskich serwerow, ktore sa mi znane.. :roll:]
QUOTE(gosciu)
QUOTE
jaki jest obecnie najstabilniejszy polski serwer jabbera?

Ja uzywam jabber.wp.pl - nie padl mi jeszcze nigdy ;]

Transporty podpinam z innych serwerow.

zgodze sie.. nie raz juz proponowalem ludziom przesiadke na ten serwer [sam kozystam z serwera prywatnego 8) :wink: :wink:, oraz wlasnie z WP [transporty z nedbsd.nl - jak proponowal kiedys juz Sija - 0 problemow od 2 miesiecy]]
QUOTE(shw)
[..] jabber.wp.pl zrazil mnie tym jak dzialal mi z niego transport icq..

mhm.. tez mialem z tym problemy, dlatego polecam transporty z serwerow proponowanych przez Sija'ę.. biggrin.gif
piotr.ek
Ok. Dzieki wszystkim za reakcje, poki co testuje jabber.wp.pl smile.gif
Qiub
heja
nie bede zakladal nowego topika wiec tu zapytam smile.gif
niby chrome.pl dziala, tak mi sie wydaje i sa juz te 4 sieci na irc , no ale czemu zadnej mi nie odswieza? i nei moge w zadnej z uslug sie zarejestrowac sad.gif najbardziej mi zalezy na sieci quakenet :>
plis help
EDIT :
doczytalem juz jak dodac to do listy , ale nadal nie dziala smile.gif
tzn czy to wina chrome? cos sie psoje ?tongue.gif
dodalem jako #kanal@nazwasieci.chrome.pl
no i nie chce pobierac statusu, czyli serwer nie odpowiada sad.gif
atol
mam podobny problem :/
nie moge się zarejestrowac na tym transporcie sad.gif
atol
Mam pytanie. Na chrome.pl mam transport icq. W komunikatorach jestem dostępmy lecz na stronach internetowych ("wskaźniki statusu") jestem niedostęmny.
Może ktoś pomóc?
.misiek
właśnie mam małe pytanie ponieważ pobieram nagłówki RSS z serwera chrome, a od ostatniej aktualizacji zamiast zwykłego okienka wiadomości - w którym wypisane były właśnie nagłówki - wyskakuje mi jakieś większe okienko w ogóle nie okienko wiadomości, coś jak z putty po połączeniu, tylko z innym tłem i funkcjami odpowiedz etc.

Po za tym tych wiadomości nie zapisuje mi do historii i nie mogę ich obejżeć ponownie, przy okzji również jest brak formatowania w tym okienku, jest jeden ciąg wyrazów, a tam gdzie mają być "ENTER"y są kwadraciki

i się gubię ...


nie zakładałem nowego topica, bo tu już jest o chrome.pl i rss :wink: sad.gif
Olórin
Wyłącz K+
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.