Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: starsze wersje konnekta i wtyczek
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
alberht
pomyślałem sobie, że fajnie byłoby, gdyby zrobić gdzieś stronę pod tytułem archiwum, gdzie znajdowałyby się wszystkie [jakie uda się odnaleźć tongue.gif] wersje konnekt i wtyczek... kiedyś widziałem stronę, na z której można było ściągnąć wszystkie wersje gg, a my mielibyśmy konnekta i wtyczki... czasem miło powspominać...biggrin.gif uważam, że to dobry pomysł, a Wy??
Flind
ale po co takie cos? przypomnij sobie czasy kiedy to konnekt z wielkimi trudnosciami laczyl sie z gadu-gadu. teskno ci do tych wspaniale dzialajacych wtyczek??
alberht
hmmm a po co ludzie zbierają stare samochody?? milo jest popatrzec i powspominać ze łzą w oku stare, dobre czasy, a stare wersje wtyczek chociażby po to, żeby nie było problemu jak np z kbotem....
bakerss
ja mam od .99 wiec niewiele sad.gif ale można by prznajmniej by było dla nastepnych pokoleń
"Patrz wnuczku a tak wyglądał konnekt .100 "
-dziadku kiedy to było teraz jest obsługa wszystkich możliwych sieci i do tego robi kawe w cd romie ;]'
Sija
QUOTE(bakerss)
ja mam od .99 wiec niewiele sad.gif ale można by prznajmniej by było dla nastepnych pokoleń
\"Patrz wnuczku a tak wyglądał konnekt .100 \"
-dziadku kiedy to było teraz jest obsługa wszystkich możliwych sieci i do tego robi kawe w cd romie ;]'


- to bylo na dlugo przed pojawieniem sie wtyczki do obslugi tostera...
torn
QUOTE(Sija)
- to bylo na dlugo przed pojawieniem sie wtyczki do obslugi tostera...
to było jeszcze zanim na Ziemi rządy wszystkich krajów poddały się megakorporacji Stamina.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.