Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dziwne zawieszanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
misiuzeb
często Konnekt zawiesza się mi tak, że nie widze kontaktów tylko zostaje sama ramka otwartego programu albo np. zamrozone zostaje info od knotify
próbowalem już bez pluginow i co jakiś czas to samo
gdzy wisi to inni widzą mnie online i piszą do mnie a w mnie nic się nie dzieje
ma ktoś sugestię co to może być ?
system ME i raczej dobra konfiguracja kompa
przeinstalowanie nic nie daje na dłuzszą metę
na maila mogę podesłać printscreena zawieszonego konnekta

Pozdrawiam M.
sleesh
Zmien system na XP. Na systemach z rodziny 9x ( w Me tez ) sa problemy z konnektem. Nie wiem czy to jest powod ale u znajomych na tych systemach tez zdarzaja sie czasem podobne zwiechy.
kox
QUOTE(sleesh)
Zmien system na XP
Może to i rozwiązanie, ale przecież nie o to chodzi, tymbardziej, jeśli Windowsa miałby kupować.
sleesh
Podalem rozwiazanie tego problemu wedlug mnie najlepsze ( fakt ze innego nie znam =] ). WinXP jest sporo lepszy od seri 9x. Nie tylko ladny, ale i szybki i stabilny. Duzo mniej z nim problemow, moze nie tylko dla tego ze jest to system lepszy od poprzednikow ale wiekszosc oprogramowania jest pisana juz pod XP. Teoretycznie zgodnosc wstecz jest ale czasem zdazaja sie problemy jak np. ten misiuzeb'a.
Aule
Pozostaje tylko problem starych kompów. Na nich o ile sam system jeszcze jakoś działa, to np gry chodzą strasznie wolno. Sams ei przeniosłem na win XP jak upgrade kompa do 800MHz zrobiłem tongue.gif
hao
No niestety... czasem sie tak dzieje i nie za bardzo wiem dlaczego... Zamiast zrzutu ekranu prosiłbym raczej o plik konnekt_live_*.log z najświeższą datą zaraz po ubiciu zwieszonego K (wyślij na PW)
sleesh
E tam, uzywalem XP od bety kiedy jeszcze nie nazywal sie XP tylko codename: Whistler na swoim starym kompie - P3 450 , 128 MB Ram , Riva TNT ... i sprawowal sie wysmienicie. Zwolnienia w samym uzytkowaniu systemu zauwazylem tylko jezeli mialem wszystkie bajery powlanczane, ale i tak korzystalem z Luny, tyle ze roznego typu przezroczystosci i cienie powylanczalem i dzialal juz jak win2k. Gry itp. chodzily mi jeszcze lepiej.
Aule
Ej. Ja miałęm 333MHz i moja płyta gł. potrzebowała strowników do szyny AGP, które tylko i wyłącznie pod win 9x sie instalowały. Ja mówie o takich właśnie kompach, a nie o nowszych nawet o te 0.5 roku.
misiuzeb
co do zawieszania to dodam, iz problem wystepuje gdzieś od ostatnich 2 może 3 wersji bo kiedys nie było żadnych problemów
misiuzeb
i najczęściej gdy przychodzi wiadomość ( tak twierdza moi rozm rozmówcy bo ja już nie ptrzymuje tej wiadomości)
Olórin
pewnie błąd w kIEView....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.