Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: historia w 0.6.19.107 nie zapisuje
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nix
historia w 0.6.19.107 nie zapisuje rozmow!!! Hao napraw to szybko bo bez tego zyc sie nie da :twisted:
Olórin
moge tylko potwierdzić.......

QUOTE
bez tego zyc sie nie da

tu też potwierdzam wink.gif
undying
QUOTE
historia w 0.6.19.107 nie zapisuje rozmow!!!


tez potwierdzam
Puma
Fakt, nie zapisuje :cry:
UNK
potwierdzam
drivex
QUOTE(UNK)
potwierdzam

aaaaaaaaaaaaaaaaaa nie zapisuje aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no nie moze tak byc :/ ale poczekajcie bo zrobilem wczoraj updejta i jeszcze do 24 mi zapisalo a juz z dzis nie chcialo ://///
KOSMOS
Po 1: Mi zapisuje, ale nie pod nazwą użytkownika tylko pod numerkiem.
Po 2: Wybieram z menu kontaktu "historia" i nie otwiera się domyślnie historia danego uzytkownika, tyko ogólnie historia.
Aule
Mi sie zapisuje i nie wiem czy to ja mam szczęście, czy wy pecha. Jak klikam na ikonkę to normalnie sie otwiera historia i są w niej zapisane ostatnie rozmowy, przynajmniej narazie sa zapisywane. Jedynym bugiem jaki zauważyłem jest to, że są zapisywane 2 razy. Raz bez moich odpowiedzi a raz to samo + moje odpowiedzi.
UNK
QUOTE(KOSMOS)
Po 1: Mi zapisuje, ale nie pod nazwą użytkownika tylko pod numerkiem.

a no tego nie zauwazylem, hao przekrecil jedna rzecz tongue.gif
u1111.dtb.10 << tak zapisuej teraz
u1111.10.dtb << tak powinno byc zapisywane
1111 - numerek albo uid
10 - siec (12, 15)
dtb - no to chyba kazdy wie tongue.gif
KOSMOS
No a głupieje tzn nie pokazuje histori danego kontaktu, jeśli są 2 pliki historii biggrin.gif

UPDATE: sorki jest OK nie pokazywało, bo nie miałem starej historii, a na nowej (tej błędnej) nie chodzi :!:
case
QUOTE(pz16)
Jak klikam na ikonkę to normalnie sie otwiera historia [...]

u mnie podobnie, ale niestety tak jak przedmowcy: rozmowy sie nie loguja... :? :cry:
konrad
a czy podmiana pliku z histori (tego nowego) na format starego i dodanie do nowego profilu bedzie poprawnie czytac te wiad. z wersji 106 ? i kiedy bedzie ten DTB ? :wink: hao nie spimy smile.gif
mlodass
u mnie jest tak że wszystkie rozmowy sie zapisuja ale pod postaci numerku qmpla a nie jego ksywki jaka mam na liscie kontaktow.
konrad
HAHAHA ! jestem super. proponuje zmienic rozszerzenie z GG.dtb.10 na GG.10.DTB jak bylo wczesniej i juz dziala wporzadku smile.gif i ok zapisuje smile.gif tylko pozostaje problem tych wiad. jak je polaczyc ? dtb obsluzy to ?
hao
Niezbyt zapisuje, bo następne znowu zapisze źle sad.gif
Cholera, używam już kontroli wersji, a zapomniałem po kUpdate zrobić commita sad.gif A już się coś zmieniło w UI, muszę szybko to skończyć (jest w 90%, mam nadzieję że zadziała...) i poprawiam historię...

Pomyślę, czy nie zrobić czegoś na szybko do łączenia DTB, ale nie obiecuję...
konrad
pozniej ? czyli np. ? a jak teraz usunalem stare wiado. i na nowo wszystko zapisuje, to pozniej bedzie mozna dolaczyc do starych ? ewentualnie kiedy poprawisz blad ? dzis ? jutro ?
hao
ZARAZ biggrin.gif Właśnie się kompiluje
drivex
QUOTE(hao)
ZARAZ biggrin.gif Właśnie się kompiluje


dawaj dawaj biggrin.gif aaaaaa smile.gif :twisted: :twisted: :twisted:
konrad
czekamy smile.gif na kU ? i co to bedzie DTB ? czy poprawisz zapis ?
drivex
QUOTE(konrad)
czekamy smile.gif na kU ? i co to bedzie DTB ? czy poprawisz zapis ?


pewnie tool do naprawiania i poprawiony zapis smile.gif)))
hao
Poprawiony zapis... W międzyczasie wejdźcie na forum - Komunikaty i zróbcie to, co jest tam napisane...
drivex
QUOTE(hao)
Poprawiony zapis... W międzyczasie wejdźcie na forum - Komunikaty i zróbcie to, co jest tam napisane...


dobra juz pozmienialem "." na "#2e" a co to daje w ogole ???

tera czekam na latke



edit1. ok !!! juz wszystko dziala biggrin.gifD biggrin.gifD jest grejt danke Hao smile.gif
konrad
ale smsy zapisuje jako numer komorki a nie nazwa kontaktu :/ (mowie tu o tych kont. smsowych bez gg) sam numerek

mozna to zmienic kasujac z nazwy pliku 'p#2b.....0.dtb' na dNazwaKontaktu.0.dtb i juz wysw. poprawnie
case
nom, wszystko juz lata ...tylko hao zapomniales o aktualizacji changelog'a [z przyzwyczajenia zawsze tam zerkam :wink:]
hao
QUOTE
ale smsy zapisuje jako numer komorki a nie nazwa kontaktu :/ (mowie tu o tych kont. smsowych bez gg) sam numerek

mozna to zmienic kasujac z nazwy pliku 'p#2b.....0.dtb' na dNazwaKontaktu.0.dtb i juz wysw. poprawnie


To jak najbardziej poprawny zapis... W ten sposób zmieniajć opis kontaktu zmieni się on równiez w historii... Oczywiście dopiero, jak zrobię, żeby historia odpowiednio to rozumiała biggrin.gif Będzie niebawem, teraz nie było czasu
konrad
hm, czyli zawsze przed takim kontaktem bedzie p#2bNumerKomorki.0.dtb tak ? i wtedy (za jakis czas) historia bedzie lepiej czytala to ? smile.gif czyli jednak moj post ktos przeczytal ( http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1476 )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.