Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiadomość prawdopodobnie nie została dostarczona
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Anrzej
"Wiadomość "cze" prawdopodobnie nie została dostarczona."

I taki komunikat wystepuje mi NOTORYCZNIE ostatnimi czasy jesli pisze cos do kogos. Dodam, ze lacze mam szybkie, a gdy wiadomosci wysylane sa z original Gadu-Gadu to dochodza. Zauwazylem rowniez dziwna zasade - czesciej ten komunikat pojawia sie gdy ten do ktorego wysylam - nie ma mnie dodanego do listy. Ale komunikat ten wystepuje rowniez (i czesto) przy uzytkownikach ktorzy dodali mnie do listy. Probowalem laczenie sie z roznymi serwerami GG / przez SSL / bez SSL - bez roznicy. CO TO MOZE OZNACZAC? Szukalem w archiwum forum - nigdzie nie ma info nt temat.. Z gory dzieki za help, bo bardzo mi przypadl Konnekt do gustu ale ten jeden feler (bug?a moze moje zle ustawienia?) moze zawazyc na tym ze po prostu z niego zrezygnuje.

System: Win98
Konnekt: najnowszy, updateowany dokladnie 6.III.2004
UNK
chyba bylo poruszane w jakims watku to
moje zdanie na ten temat to jest wadliwe dzialanie serverow gg, albo mniej prawdopodbne wgranie nowego orprogramowania antyspamowego ktore nie dziala zbyt dobrze albo dziala za dobrze i filtruje za duzo rzeczy

ja kiedys chcailem przeslac normalny tekst, to musialem go napisac w 3 osobnych wiadomosciach a nei w jednej
Aule
Ten tekst nie zawsze oznacza, że wiadomość nie doszła. Mi też wystepuje czasem, ale zazwyczaj i tak wiadomości dochodzą.
case
QUOTE(pz16)
Ten tekst nie zawsze oznacza, że wiadomość nie doszła. Mi też wystepuje czasem, ale zazwyczaj i tak wiadomości dochodzą.

to samo chcialem zauwazyc, u mnie tekst ten rowniez w 90% przypadkow towazyszy dostarczonej wiadomosci...
hao
Łącze możesz mieć szybkie, ale pakiety mogą wlec się do serwerów GG. Następuje zwykły timeout i K o tym informuje... Najlepiej pytać rozmówcy czy dostał...

Do tych, któzy nie mają ciebie na liście nie możesz wysyłać linków, ani nawet a.b.c !
konrad
a moze opcja w K informuj o zapisaniu w kolejce ? i moze gadasz z kims na niewidocznym ? moze to to ?
Anrzej
QUOTE(hao)
Łącze możesz mieć szybkie, ale pakiety mogą wlec się do serwerów GG. Następuje zwykły timeout i K o tym informuje... Najlepiej pytać rozmówcy czy dostał...


Nie sadze zeby pakiety sie "wlekly" w moim przypadku. Poza tym nawet jesli tak by bylo jak napisales wyzej - to dlaczego jezeli uruchomie zwykle Gadu-Gadu 6.0 to te wiadomosci ZAWSZE dochodza?


QUOTE
Do tych, któzy nie mają ciebie na liście nie możesz wysyłać linków, ani nawet a.b.c !


Ze co? W Gadu-Gadu mozna bylo wyslac wszystko do wszystkich. To takie ograniczenia sa w Konnekcie? Hmm...
Aule
W gadu gadu nie wyświetla jak nie dojdzie......
case
QUOTE(Anrzej)
QUOTE(hao)

Do tych, któzy nie mają ciebie na liście nie możesz wysyłać linków, ani nawet a.b.c !

Ze co? W Gadu-Gadu mozna bylo wyslac wszystko do wszystkich. To takie ograniczenia sa w Konnekcie? Hmm...

K nie ma nic do tego :!: to filtr serwerow GG i jesli nie masz kogos na liscie [lub ukrywasz przed nim status (co powoduje tymczasowe usuniecie go z listy)] to linki sa blokowane, zarowno w K, GG, czy w innym kliencie...
QUOTE(pz16)
W gadu gadu nie wyświetla jak nie dojdzie......

na wiadomosc.info czytalem kiedys news'a o pluginie do PGG, ktory daje taka mozliwosc, ale standardowo w GG tego nie ma... [Konnekt jest z wyzszej polki... co tu duzo mowic tongue.gif laugh.gif]
undying
U mnie przewaznie taki komunikat o niedostarczeniu wiadomosci pojawia sie kiedy chce opdac komus (nie wszystkim) link w postaci http://www.... lub samego www.... ewentualnie maila ...@...
hao
Niestety Andrzej, byłeś oszukiwany przez tyle czasu smile.gif

Konnekt na prawdę nie ma tu nic do rzeczy... Wysyła wiadomość i czeka na potwierdzenie dostarczenia... Skoro serwer go nie wysyła przez x czasu, wyświetla komunikat... Zwykłe GG udaje że nic się nie stało
Fanatyk
U mnie też jest problem z wysyłaniem linków - do jednych dochodzą do innych nie - testowe osobniki maja mnie na liście kontaktów!
Od czego to może zależeć?
Olórin
Serwery gg czesto nie zauwazają dodania na liste (pomaga ponowne polaczenie sie z serwerem) sad.gif
hao
Gdy ktoś się przed tobą "ukrywa" również nie dostanie linków
Olórin
Tak, bo to jest traktowane przez serwery gg jak wyrzucenie z listy kontaktów...
Fanatyk
Nie ukrywają sie normalnie klasycznie jestem u nich na liście bez żadnych "udziwnień" (bo oni nawet o nich nie wiedzą biggrin.gif ) a raz dochodzi a raz nie sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.