Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: gg nie działa po aktualizacji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
voytas
więc dzisiaj rano wlaczam sobie konekta - wszystko ladnie gg dziala i patrze ze jest wykrzyknik wiec instaluje aktualizacjie po której gg juz nie działa sad.gif wyswietla sie ze nieudane polaczenie z siecia gg
co robic?
Aule
Może serwery sprawdź?? U mnie działa po aktualizacji.
Puma
U mnie działa gg znakomicie.
Puma
U mnie działa gg znakomicie.
mlodass
u mnie dziala.

P.S. Jakie są nowe rzeczy w tej aktualizacji ? biggrin.gif
case
QUOTE(mlodass)
P.S. Jakie są nowe rzeczy w tej aktualizacji ? biggrin.gif

CODE
konnekt.ChangeLog

+ poprawka
> nowa opcja
^ usprawnienie

0.6.19.107
^ kolejne zmiany w raportowaniu
+ zmiana hasła profilu od razu zapisuje nowe w plikach... nie powinno być już problemów z zabronionym dostępem.
^ podczas wybierania profilu po uruchomieniu można od razu wpisać jego hasło...
+ UI - wczytywanie / zapisywanie / przekazywanie daty urodzenia
+ kJabber - "zawieszanie" po zmianie statusu podczas łączenia
+ kJabber - po odrzuceniu autoryzacji wysyła stosowny pakiet i nie zobaczymy już tego samego zapytania przy nast. połączeniu
+ kJabber - prośba o autoryzację nie była odróżniana od odebrania autoryzacji - poprawione
^ kJabber - odświeżona biblioteka JabberOO
> kJabber - obsługa wizytówek - vCard
> kJabber - możliwość jednorazowego wysłania do wybranych kontaktów statusu "niedostępny"
> kJabber - podtrzymywanie połączenia przez wysyłanie pustych pakietów
+ kJabber - problem z filtrowaniem wiadomości
> kJabber - przyjmowanie/wysyłanie formatowanych wiadomości zgodne z XHTML-IM
+ GG i kJabber - jeżeli po nieudanym łączeniu wybierzemy "niedostępny" nie będzie próbował łączyć ponownie
^ GG - odświeżona biblioteka libGadu
> ok. 20 nowych pól opisujących kontakty (zgodnie z vCard)


plik changelog.txt z katalogu Konnekta... :roll:
hao
W ustawieniach serwerów GG wybierz "domyślne" .. Dopisałem owe IP, na którym ostatnio najczęściej tylko mi działa
voytas
mimo wszystko nadal nie działa sad.gif
probowalem starej wersji konekta i tam działa i znów spróbowałem updejtować i znów nie dziala :/
Aule
Sprawdź czy masz wyłączone szyfrowanie, a jeśli nie to wyłącz. Jak serwer na samej górze wpisz 217.17.41.92.U mnie działa taka konfiguracja.
Piet
Również po aktualizacji mam taki problem sad.gif

Probowałem juz wszystkiego... zostałem nawet zmuszony do zainstalowania gadu-gadu !!! [ shane on me wink.gif ]

Konnekt nie łączy się zarówno z gadugadu jak i jabber'em [ konto na histeria.pl ]

[WinXP Pro SP1]
hao
Zainstalujcie pełną paczkę, w kUpdate nie zaznaczajcie wtyczki GG. Nic nie zmieniałem, co mogłoby powodować nie działanie...

Proszę o wysłanie logów na PW
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.