Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Totalna rozsypka po aktualizacji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
dolby
Witam. Dzisiaj rano zaktualizowałem konnekta , niestety po restarcie wszystko się wysypuję bo te nowe wtyki, które są w update są całkowicie nieprzystosowane do współpracy z XP <tak przynajmniej wynika z komunikatu błedu> i co najważniejsze nie działa UI.DLL :evil:
Co ciekawe pełna paczka ze stronny konnekta TEŻ SIĘ NIE DAJE ZAINSTALOWAĆ bo jest błąd CRC :evil:
Zróbcie coś, bo wszystcy użytkownicy popadają, nie tylko ja mam ten problem.
Aule
???
Ja na przykład nie mam tego błędu. U mnie sie nie sypie po aktualce. Może masz coś z kompem?? laugh.gif
konrad
a ciekawe jak pobrac twoj plug tego birth ?
Aule
To kliknij na nazwę, a potem w menu wybierz kBirth i sie chyba powinno zacząć ściągać. Tylko pamiętać że to beta, więc nie wszystko musi działać, a błędy do tworcy, czyli mnie zgłaszać.
hao
Znaczy, że źle się pobrało...

Najlepiej - wyczyść cache browsera, pobierz pełną paczkę, zainstaluj, wywal wszystko z katalogu konnekt/temp, zrób kUpdate...

A swoją drogą dosyć tego... Wprowadzam sumy kontrolne do kUpdate... Będzie może ciut wolniej, ale na pewno dotrze to co powinno...
Aule
Tak trzymaj Hao :wink:
piotr.ek
QUOTE(hao)
A swoją drogą dosyć tego... Wprowadzam sumy kontrolne do kUpdate... Będzie może ciut wolniej, ale na pewno dotrze to co powinno...

Very good idea! smile.gif
sleesh
n1... we love you hao ! =]
foxtwo
zauwazylem (nie wiem od ktorej wersji, ale teraz potrzebowalem zmiany i wyszedl bug najaw biggrin.gif ), ze nie moge zmienic hasla na GG poprzez konnekt'a... jak wchodze na gadu to zmienia haslo bez problemu. Moze ktos to sprawdzic ?
Aule
Ja np nie jestem pewny czy nowy numer gg można założyć w konnektcie. W szkole na win2000 sie nie udało
Lukas77
Na 2000 się nie udało ponieważ jest taki problem: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1281 Jeśli nie wyświetlają się tokeny to nie wyświetla się też kod GG który jest potrzebny przy zakładaniu konta. Nie maiłem możliwości jescze obczaić czy jest tak samo w wersji *108 konnekta, ale sądząc po tym co piszesz to problem jest nadal... a w tej kwestii nic się nie robi? :evil:
dolby
Witam. Dopiero dzisiaj Konnekt w paczce pełnej nie sprawiał problemów :arrow: się zainstalował i nawet update przebiegł bez problemów (jedynie wyskakiwał komunikat, że server zamiast wartości OK, zwrócił -)
Piet
QUOTE(dolby)
Witam. Dopiero dzisiaj Konnekt w paczce pełnej nie sprawiał problemów :arrow: się zainstalował i nawet update przebiegł bez problemów (jedynie wyskakiwał komunikat, że server zamiast wartości OK, zwrócił -)


Faktycznie - konnekt dopiero teraz mi się połączył z gg i jabber'em !
biggrin.gif

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.