Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysyłanie obrazków
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
CrOOg
Ja mam taką propozycje aby dodać opcję wysyłanie obrazków! taka jaka jest w GG
Może ktoś już zaczął prace nad takim czyms??
drivex
QUOTE(CrOOg)
Ja mam taką propozycje aby dodać opcję wysyłanie obrazków! taka jaka jest w GG
Może ktoś już zaczął prace nad takim czyms??


bylo juz to !!! Uzywaj funkcji szukaj !!
http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=773


Witamy na forum !!

narazie tego nie bedzie smile.gif
UNK
czytaj forum, uzywaj funkcji Szukaj jesli nie chcesz czytac calego forum, bylo juz to poruszane tysiace razy poczytaj a sie dowiesz jak sprawa sie skonczyla tongue.gif

UPDATE: ktos mnie uprzedzil tongue.gif

wiataj na forum
Aule
Ładnej by było:
QUOTE
Witaj!
Wiesz, u nas jest taki zwyczaj, że zanim sie coś napiszę, to sie szuka na forum, a jak sie nie może znaleźć to sie dopiero nowy temat zakłada.

Zgadzams ie z moimi przedmówcami. Wysyłanie obrazków to tylko bajer i to mało przydatny, bo ja mam konnekta już trochę dłużej niz jest ta funkcja w gg i jeszcze ani razu nikt mi nie powiedziła, żebym wszedł na gg bo mi chce obrazek pokazać.
Uważam , że jakiś moderator mógłby zamknąć temat, lub nawet go usunąć.
gilek
QUOTE(pz16)
Ładnej by było:
QUOTE
Witaj!
Wiesz, u nas jest taki zwyczaj, że zanim sie coś napiszę, to sie szuka na forum, a jak sie nie może znaleźć to sie dopiero nowy temat zakłada.

Zgadzams ie z moimi przedmówcami. Wysyłanie obrazków to tylko bajer i to mało przydatny, bo ja mam konnekta już trochę dłużej niz jest ta funkcja w gg i jeszcze ani razu nikt mi nie powiedziła, żebym wszedł na gg bo mi chce obrazek pokazać.
Uważam , że jakiś moderator mógłby zamknąć temat, lub nawet go usunąć.

a no widzisz pz u mnie jest zupełnie inaczej :] co chwila ktoś mnie prosi o powiększenie wielkości przesyłanych obrazków :\ ale i tak to olewam :]
O.T. Patrze że też jesteś z białego :]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.