Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problemy pod w98?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hao
Jak wam chodzi K pod w98? Dzisiaj chciałem go stestować, to głupieje (i potrafi wyłożyć winde) przy intensywniejszym korzystaniu z okna konfiguracji, a szczególnie po wciśnięciu OK... Jakieś mądre spostrzeżenia?
stryder
dokladnie, przy zmianach w opcjach i nacisnieciu OK wywala blue screena...
mlodass
QUOTE(stryder)
dokladnie, przy zmianach w opcjach i nacisnieciu OK wywala blue screena...


czyli Bill Gates pozdrawia...
shw
zabawa w kinfiguracji, nacisniecie ok (chwila prawdy - 300 mhz'owy procek zaczyna zastanawiac sie czy na pewno nacisnelem przycisk wink.gif) i... ladnie - bez bsod'a.
win98se
case
czasem odpalam K u kuzyna na 98 SE i prosciej wymienic co dziala i nie powoduje zawiszki, niz to co nie dziala jak trzeba. ktos powie, ze zla konfiguracja Windowsa, ale ja i tak nie chce miec z tym systemem juz nic wspolnego [moze mialem po prostu pecha... :wink:]
hao
Znam osoby, którym działało bez problemu smile.gif Ale faktycznie coś jest nie tak, zdaje się, że nie zwalnia gdzieś sporej liczby obiektów, nawet pod XP, ale jego to zbytnio nie rusza.
case
QUOTE(hao)
Znam osoby, którym działało bez problemu smile.gif Ale faktycznie coś jest nie tak, zdaje się, że nie zwalnia gdzieś sporej liczby obiektów, nawet pod XP, ale jego to zbytnio nie rusza.

no, roznica w dzialaniu K pomiedzy tymi dwoma systemami jest KOLOSALNA :evil:
ja zawsze polecam, nawet na slabszych kompach wrzucac NT i na pewno sie to oplaca [oszczedza nasze nerwy :wink:]
win9x da sie zawiesic chyba wszystkim [przynajmniej mi sie to udawalo laugh.gif], np. wlaczeniem winamp'a czy chociazby Konnektem [zaden problem biggrin.gif]
_menic_
ja tam nie wiem co macie do w98. Ja go używam cały czas i słynnych niebieskich ekranów nie miałem chyba od miesiąca a moze nawet lepiej tongue.gif
Konnekt działa super, tzn nic nie wiesza. Kiedys był problem przy dodawaniu nowego kontaktu, ale teraz nie ma smile.gif
januzi
chcialbym tylko dodac ze ten problem zglaszalem juz dawno temu. odnosilo sie to glownie do 100% obciazenia procka po wyswietleniu i zamknieciu okienka z ustawieniami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.