Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z konnektem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
djmaciek
dlaczego gdy ktos mi napisze wiadomosc na konnekcie to nie ma dzwiękow i nie ma gdy ktos jest dostępny


mam jescze jedno pytanie czy mozna miec siebie na konnekcie czy jest taka mozliwosc bo na gg byla tongue.gif
Olórin
QUOTE(djmaciek)
dlaczego gdy ktos mi napisze wiadomosc na konnekcie to nie ma dzwiękow i nie ma gdy ktos jest dostępny

Włącz wtyke kSound......

QUOTE
mam jescze jedno pytanie czy mozna miec siebie na konnekcie czy jest taka mozliwosc bo na gg byla tongue.gif

Za moich czasów na gg nie było, teraz zrobił bo dużo użytkowników chce gadać do siebie samych. A u nas tego nie ma i nie będzie, zresztą nie widze zastosowania dla tej funkcji....
djmaciek
i co mam do kazdego pokoleji ustawiac to ??
Puma
QUOTE(djmaciek)
i co mam do kazdego pokoleji ustawiac to ??


Jeśli chcesz to można dla każdego kontaktu ustawić inne dźwięki lecz nie trzeba biggrin.gif
UNK
w opcjach masz ogolnie dzwieki (Interfejs >> Dzwieki), ale jesli chcesz mozesz dodatkowo dla niektorych kontatkow dac inny dzwiek
djmaciek
Dziękuje za odp


a teraz gdzie sie daje wtyczki ??
djmaciek
aha i jak sie robi konto na kjaber ohmy.gif
UNK
wtyczki, no to musisz gdzies poszukac takiego czegos jak "Wtyczki" na glownym oknie K, moze to byc przycisk albo w rozwinieciu w menu, zalezy jak masz ustawione w ocjach

Konto zakladasz np na PSI (Miranda, JAJC lub innym do tego stworzonym komunikatorze) a potem wpisujesz tylko dane do K i wszystko powinno grac tongue.gif
djmaciek
a do jakiego folderu
case
QUOTE(UNK)
Konto zakladasz np na PSI (Miranda, JAJC lub innym do tego stworzonym komunikatorze) a potem wpisujesz tylko dane do K i wszystko powinno grac tongue.gif

a czemu nie opcja zaloz konto na serwerze w opcjach kJabber'a ? :wink:
djmaciek
ja mam konnekta od 5 godz a na kopmie siedzialem dzisiaj tylko 2 godz ;/
UNK
hehe no widziecie bo ja jeszcze spie tongue.gif
faktycznei zapomnialem o tym ze przez K tez mozna zakladac konto przeciez no to case powiedzial co i jak tongue.gif
a z tymi wtyczkami to cso zel zrozumailem tzn przeczytalem tongue.gif wiec to jest tak ze katalog jest w konnet\plugins
i tam trzeaba wgrywac wtyczki
djmaciek
thx
djmaciek
dobra mam takie pytanie czy na konnekcie idzie uzywac icq jak gg kjjaber ??
aha i gdzie sie daje skiny ??
Puma
Można używać icq, to zależy jakie serwer jabber oferuje transporty. Skinowania jak w gg nie ma.
case
QUOTE(djmaciek)
dobra mam takie pytanie czy na konnekcie idzie uzywac icq jak gg kjjaber ??
aha i gdzie sie daje skiny ??

rozbrajasz mnie ziomeczku :shock: :shock: :shock:

wez poszukaj sobie i bedziesz wszystko wiedzial!

skinowania nie ma i nie zapowiada sie puki co, zeby bylo...
djmaciek
http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1373 a oni to co ??

qrde ale jak sie robi konto na jabberze ??
case
QUOTE(djmaciek)
a oni to co ??

oprocz ogladania obrazkow warto tez poczytac :evil:
QUOTE(djmaciek)
jak sie robi konto na jabberze ??

a to [Olórin] powinno znalezc sie w FAQ... :roll:
Puma
rejestracja
transporty
drivex
QUOTE(case)
QUOTE(djmaciek)
a oni to co ??

oprocz ogladania obrazkow warto tez poczytac :evil:


case nie unos sie widzisz ze chlopak nowy smile.gif

Witamy na forum

Uzywaj funkcji szukaj !!!

nom a tak pozatym smile.gif to juz bylo poruszane wszystko smile.gif

a konto zakladasz np wchodzac na storne chrome.pl i dajesz zarejestruj sie i potem masz juz konto ktore podajesz w konnekcie
Puma
QUOTE(drivex)
a konto zakladasz np wchodzac na storne chrome.pl i dajesz zarejestruj sie i potem masz juz konto ktore podajesz w konnekcie


Na chrome.pl nie można zakładać konta gdyż jeszcze nie działa w związku z migracją na nowy serwer.
Olórin
QUOTE(Puma)

ta rejestracja to chyba na forum.... ;p

case - juz pisze, tylko sprawdze czy ta w K działa ;p
Puma
QUOTE(Olórin)
ta rejestracja to chyba na forum.... ;p


Właśnie że nie, niedawno zakładałem tak konto i działa smile.gif
Olórin
Puma - nie będe sie kłócił...

w każdym badź razie w FAQ jest, 1 wpis w kat. kJabber biggrin.gif
djmaciek
http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1373 a to ??
Aule
To nei skórki. Koledze chodziło o to żebyś czytał. To są style. Konnekt przystosowuje się częściowo do wyglądu WinXP, a druga część ustawiasz wtyką kStyle i kIEwiev.
djmaciek
i skon to mam wziąsc ?
Aule
Jak masz dużą paczkę, to już to masz. Wtyczki włącza sie w menu na głównym toolbarze opcje->Wtyczki. A konfiguruje sie w Opcje->Konfiguracja->nazwa wtyczki. Poszukaj.
drivex
QUOTE(Olórin)
Puma - nie będe sie kłócił...

w każdym badź razie w FAQ jest, 1 wpis w kat. kJabber biggrin.gif


no rejestracja na forum l. ja sie tak rejestrowalem i dostalem nowe konto jabberowe :| smile.gif
case
QUOTE(drivex)
case nie unos sie widzisz ze chlopak nowy smile.gif

ja z natury spokojny jestem, ale... :?: :?
djmaciek
ale co ??
case
QUOTE(djmaciek)
ale co ??

Ej szefunciu... to moj ostatni post do Ciebie [bo nie chce off-topicu robic]. zasmiecasz zajebiscie to forum... i zachowujesz sie jakbys sam nie potrafil niczego znalezc, tylko trzeba Ci "podac wszystko na tacy", pomijajac juz fakt, ze przy odrobinie checi, bez problemu znalazl bys odpowiedzi na swoje pytania. wez poszperaj troche...

no chyba, ze odpiszesz, ze masz 7 lat, to uklonie sie i odejde z pochylona glowa...

pozdrowienia
djmaciek
nie no jak admin chce to niech skasuje ten temat !!
ja juz umiem w pęni korzystac z konnekta no nie wpełni ale cos juz umiem teraz sie sam nim pobawie biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.