Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Konnekt 0.6.19.108]Problemy pod windą 98
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kupczak
Z konnekt'a korzystam już dość długo, korzystam dla przyjemności, gdyż brakuje mi w nim jeszcze dużo opcji, ale nie chciałem tu pisać o tym czego brakuje, lecz o błędach, ktore są zmorą, przynajmniej u mnie pod windą 98, na kompie 400mhz@64mb ram'u. Dobra to już wymieniam te dwa główne błędy, które się u mnie pojawiły:
:arrow: po pierwsze, gdy szukam jakiegoś użytkownika i w trakcie wyszukiwania dam anuluj to później nie mogę zamknąć okna wyszukiwania, ale program się nie zawiesza i działa normalnie
:arrow: po drugie (nie wiem czy to błąd czy to z mojej winy) wtyczka kJabber nie chce mi się połączyć z którymkolwiek serwerem i pisze: "Wystąpił błąd autoryzacji, Not Accetable"
Mam nadzieję, że pierwszy błąd zostanie wyeliminowany, a z drugim mi pomożecie.
case
mogles pisac tutaj...

QUOTE(kupczak)
:arrow:  po drugie (nie wiem czy to błąd czy to z mojej winy) wtyczka kJabber nie chce mi się połączyć z którymkolwiek serwerem i pisze: \"Wystąpił błąd autoryzacji, Not Accetable\"

a masz gdzies konto ? :twisted:
kupczak
Za zaśmiecanie forum serdecznie przepraszam na przyszłość będę uważać. A konto na serwerze jabbera mam, na chrome.pl: kupczak@chrome.pl i na jabberpl.org: kupczak@jabberpl.org. Nie wiem co jest nie tak. Wszystko jest wpisane chyba ok: dla chrome.pl
Serwer: chrome.pl Port 5222
Łącze się przez SSL
login: kupczak@chrome.pl hasło:*******
Zasób: Dom Piorytet: 10
No chya wszystko dobrze. Nie wiem co jest nie tak. Proszę o pomoc.
Flind
QUOTE
login: kupczak@chrome.pl hasło:*******

w mniejscu a login wpisujesz tylko login bez domeny



a tak ogole to jabber pod win 98 chodzi tak samoio jak na xp bo mam w chcie kilka kompow i na wszystkich konnekt i rozne systemy operacyjne i nigdzie nie ma zadnych problemow
moze mam szczescie:)
kupczak
Serdeczne Bóg zapłać wszystko działa cacy. A tak po za tym to ten błąd z oknem wyszukiwania występuje tylko, gdy wyszukuje kogoś w LAN'ie, gdy dam anuluj nie można zamknąć okna wyszukiwania. Może wiecie o co chodzi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.