Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dziwny/smieszny problem :/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
yabolek
Jak wpisuje pewne dane dostaje jakis dziwny zlepek znakow + emotikon >) (chyba diabelek). Nie mam pojecia co to moze byc. Zalaczam screena gdzie zlapalem taka sytuacje.


user posted image
piotr.ek
Tez tak kiedys mialem, nawet mialem gdzies zapisane, przy jakiej kombinacji znakow wywalalo mi cos takiego, ale po ktorejs tam aktualizacji problem zniknal i nie zdarzylem sie 'pochwalic' zjawiskiem smile.gif
case
u mnie nadal to wystepuje i pewnie jest to spowodowane jakims wadliwym zestawem emotikon, ale nie chce mi sie szukac :wink:
piotr.ek
QUOTE(case)
u mnie nadal to wystepuje i pewnie jest to spowodowane jakims wadliwym zestawem emotikon, ale nie chce mi sie szukac :wink:

A moze raczej interpretacja przez kIEview? Czasem wkurzaja mnie problemy z tym, gdy np. cytuje komus rozmowe i jest w niej "(15:58)", to wtyka "8)" oczywiscie bierze za emotikona i wali mine z wybaluszonymi galami wink.gif
piotr.ek
No, widze, ze forum akurat przerabia "8)" na okularnika, ale to detal ;)
Aule
U mnie kombinacja "??)" powoduje wysypanie jakiegos dziwnego ciągu znaków.
nix
wszytko to jest poprawione... poprawiane tez sa nowe bledy.. i niedlugo bedzie dostepna poprawka
piotr.ek
QUOTE(nix)
wszytko to jest poprawione... poprawiane tez sa nowe bledy.. i niedlugo bedzie dostepna poprawka

Mamy rozumiec, ze nowe bledy - skoro sa poprawione - beda lepsze, wieksze, ciekawsze... bezbledne moze? wink.gif

U mnie "??)" nic specjalnego nie robi. Moze nie mam szczescia tongue.gif
case
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(nix)
wszytko to jest poprawione... poprawiane tez sa nowe bledy.. i niedlugo bedzie dostepna poprawka

Mamy rozumiec, ze nowe bledy - skoro sa poprawione - beda lepsze, wieksze, ciekawsze... bezbledne moze? wink.gif

Ćiiiiiiiii! nix pracuje nad wtyczka, wiec powinnismy sie czuc zaszczyceni :shock: :wink:
nix
QUOTE(case)
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(nix)
wszytko to jest poprawione... poprawiane tez sa nowe bledy.. i niedlugo bedzie dostepna poprawka

Mamy rozumiec, ze nowe bledy - skoro sa poprawione - beda lepsze, wieksze, ciekawsze... bezbledne moze? wink.gif

Ćiiiiiiiii! nix pracuje nad wtyczka, wiec powinnismy sie czuc zaszczyceni :shock: :wink:

...
drivex
QUOTE(nix)
QUOTE(case)
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(nix)
wszytko to jest poprawione... poprawiane tez sa nowe bledy.. i niedlugo bedzie dostepna poprawka

Mamy rozumiec, ze nowe bledy - skoro sa poprawione - beda lepsze, wieksze, ciekawsze... bezbledne moze? wink.gif

Ćiiiiiiiii! nix pracuje nad wtyczka, wiec powinnismy sie czuc zaszczyceni :shock: :wink:

...


ja chcialem przypomniec ze nie tylko na kie czekamy smile.gif ja bym sie cieszyl jakby w koncu dtb wyszlo bo tyle szumu bylo a tera nic :/
case
QUOTE(drivex)
ja chcialem przypomniec ze nie tylko na kie czekamy smile.gif ja bym sie cieszyl jakby w koncu dtb wyszlo bo tyle szumu bylo a tera nic :/

dat'z tha point my nigga... :?
drivex
QUOTE(case)
QUOTE(drivex)
ja chcialem przypomniec ze nie tylko na kie czekamy smile.gif ja bym sie cieszyl jakby w koncu dtb wyszlo bo tyle szumu bylo a tera nic :/

dat'z tha point my nigga... :?


hy case nie rozumuje Twojego jezyka :> moglbys go przetlumaczyc na bardziej polskawy :> biggrin.gif
case
QUOTE(drivex)
QUOTE(case)
QUOTE(drivex)
ja chcialem przypomniec ze nie tylko na kie czekamy smile.gif ja bym sie cieszyl jakby w koncu dtb wyszlo bo tyle szumu bylo a tera nic :/

dat'z tha point my nigga... :?

hy case nie rozumuje Twojego jezyka :> moglbys go przetlumaczyc na bardziej polskawy :> biggrin.gif

the piont is... no dobra: rzecz w tym, ze nie pojmuje po co robi sie tyle szumu wokol rzeczy, ktore na dobra sprawe nie sa pozniej konczone [...ale to chyba nieodpowiedni topic by o tym dewagowac :wink:]
nix
QUOTE(case)
QUOTE(drivex)
QUOTE(case)
QUOTE(drivex)
ja chcialem przypomniec ze nie tylko na kie czekamy smile.gif ja bym sie cieszyl jakby w koncu dtb wyszlo bo tyle szumu bylo a tera nic :/

dat'z tha point my nigga... :?

hy case nie rozumuje Twojego jezyka :> moglbys go przetlumaczyc na bardziej polskawy :> biggrin.gif

the piont is... no dobra: rzecz w tym, ze nie pojmuje po co robi sie tyle szumu wokol rzeczy, ktore na dobra sprawe nie sa pozniej konczone [...ale to chyba nieodpowiedni topic by o tym dewagowac :wink:]

szum daje motywacje - szum ucichnie to i motywacja ucieka... prawda hao? tez tak masz? wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.