Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: /zb - "zaraz bede"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Czarny
Siema
Propozycja na wtyke jest nastepujaca -
Jesli np. w oknie rozmowy wklepiemy /zb to zeby program zamienil przy wyslaniu na "zaraz bede". Oczywiscie zeby byla mozliwosc dodawania wlasnych aliasow smile.gif

Pozdro
Sija
do kosza
Czarny
QUOTE(Sahasrara)


Ja tylko dalem przyklad zeby to bylo "/zb" - "zaraz bede" Chodzi mi tu o szeroko pojete aliasy, typu:
NP.

- "/nic" - "Nic nowego, po staremu"
- "/wc" - "Ide pojeździc na skuterze"
- "/alias" - "text text text text text text"

Kapiszi ?smile.gif
Sija
mozg to dzisiaj deficytowy towar...
Czarny
stary..mozesz napisac na temat ?
Nie mam zamiaru na wejsciu sie droczyc wiec spokoj.

PS.
Co jest zlego w moim pomysle ? bo to moze ja czegos nie kapuje...
kox
Sija nie tak nerwowo smile.gif Koledze nie chodzi bynajmniej o zmianę statusów.
Miranda np. ma taką wtykę AutoReplacer, która funkcjonalnie jest zbliżona do tego, o czym pisze Czarny. Jej zastosowania mogą być różne, od definiowania właśnie takich aliasów, po korektę każdego zdania z dużej litery, zamiany 'cie' na 'Cię' lub wstawiania autotekstów jak w Wordzie itp
Sahasrara
Nie wiem co Siję ugryzło, naprawdę. Nie każdy musi wiedzieć od razu o wejściu na forum co to jest k.bot... Czarny > mamy tutaj taki dział o k.bocie, możesz zajrzeć tam. Wszsytko co napisałeś byłoby spokojnie możliwe do zrealizowania przy jego pomocy - gdyby był funkcjonalny... Częściowo jego funkcje zaczęły przejmować inne wtyczki, w tym ta do której linka podałem. Obecnie możemy jedynie jęczeć w stronę nixa albo hao o zajęcie się wtyką.

PS Witamy na forum.
Sija
cholera, dzisiaj jestem nie bardzo do uzytku... sorry
Czarny
Witam smile.gif
No...spoko Sija.
Juz myslalem, ze tu takie towarzystwo jak na innych forach. Dobrze, ze sie pomylilem smile.gif

Z tego co wyczytalem w gaszczu informacji na tym forum, wynika ze k.bot narazie nie jest za stabilny, tak ?
Czy jest gdzies dostepna wersja, ktora bym uzywal na wlasna odpowiedzialnosc ?

Czy konnekt dziala z komunikatorami np. tlen,icq?

Ps.
Prostak ze mnie, nie przywitalem sie na wejsciu :]
sleesh
Tak, k.bot jest bardzo niestabilny - bardzo czesto wywala konnekta bez powodu - ale jezeli chesz sie nim pobawic to masz go tutaj: Link do topicu na forum

Co rozumiesz przez "dziala z"? Jezeli chodzi ci o obsluge tych sieci to niestety jeszcze nie ( z tlenem mozliwe za hao cos tam kombinuje, ale sie narazie ine przyznaje za bardzo :> ). Jezeli zalezy ci na tych sieciach to zaloz sobie konto jabber na jakims serwerze ( chrome.pl chyba juz dziala a jest dobry ), i uzyj tzw. transportow ( dzialaja jak bramka do innych sieci ). W ten sposob masz dostep do naprawde sporej ilosci sieci.
Czarny
sleesh - dzieki smile.gif

A co mojego pomyslu...to jak ?
bakerss
a k.away nie ma takiej mozliwości?
Czarny
Nie wiem smile.gif Ja tu nowy jestem..moze jakis znawca sie wypowie...
drivex
QUOTE(Czarny)
Nie wiem smile.gif Ja tu nowy jestem..moze jakis znawca sie wypowie...


zadna wtyka nie ma takich mozliwosci narazie smile.gif ale moim zdaniem bylo by to dublowanie funkcji w kazdym razie mozna by bylo cos takiego zrobic ze w konfiguracji wtyki mozna sobie wpisac np ze pod komende /zb ustawi sie status zara wracam/albo ze napisze kolesiowi ze zara wracam..ale to na kiedys narazie inne rzeczytrzeba podokanczac
Olórin
no w kAwie bedzie /away smile.gif w kZmieniaczu bedzie /opis, zmian samych statusów nie bede chyba robił tongue.gif
Piett
mi propozycja Czarnego bardzo mi się podoba, jako wtyczka byłaby bardzo prosta i praktyczna, po jakimś czasie tak by się obcykało swoje aliasy ze znacznie by to ułatwiło komunikacje.
Wygodan rzecz smile.gif
alberht
bardzo dobra propozycja na wtyczkę, tylko o ile powstanie dobrze by było, żeby nie dublować zadań, tzn żeby tylko ona obsługiwała komendy
Czarny
No mi chodzi tylko i wylacznie o textowe aliasy.
Jesli ktos gral w Anarchy-Online to wie jakie to udogodnienie jak sie je juz zrobi smile.gif

Pzdr
Hayden
Up up up :wink:
Ja tylko przypominam że to doskonały materiał na plugina smile.gif
Czarny
Hehe, doslownie w okresie ostanich 15 minut pomyslalem zeby napisac tutaj jakeigos posta, otwieram maila i prosze biggrin.gif
No ja tez przypominam !!!
Czy ja mam sie nauczyc c++ i napisac :shock: ?
Aule
Ciekawa propozycja. Powiększyłbyś grono nielicznych programistów. Ja rok temu sam nie umiałem kompetnie cpp(tera zresztą też sie tylko trochę orientuje ;P), a juz nawet jakieś proste wtyczki, do których ta propozycja należy, napisałem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.