Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Uzytkownicy forum i dziwne wiadomosci...
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Versago
Nie wiem o co chodzi wiec moze ktos bardziej biegly w temacie mi to wytlumaczy,
dzis od rana dostaje dziwne wiadomosci na jabbera z loginami uzytkownikow tego forum, w podawanych linkach siedzi nieslawny 'Netsky-B'
user posted image

Ktos moze wie o co chodzi ? dostalem juz do od Sija, drivex, teraz matzec
narazie nie bralem pod uwage iz moze to byc spowodowane celowym dzialaniem wink.gif
Olórin
transport mailowy na chrome ? ;p ja wczoraj 100 maili z viruskami dostałem!!! jestem sławny, no nie ? ;p dzis sie wkurzylem i za radą smoku'a przekierowałem virusy w kosmos..... aha, te wirusy sie podszywają pod innych, takze nadawca nie koniecznie ma wirusa smile.gif
Versago
Dziekuje pieknie @Olórin za szybka odpowiedz, tez kombinowalem w strone maila, z racji tego ze to wlasnie Netsky, ale ja np nie mam i nigdy nie ustawialem transportu maila na zadnym koncie jabbera, dlatego nadal nie do konca nie rozumiem jak trafiaja do mnie, chyba ze to jest tak ze paru yzytkownikow chrome.pl zalapalo je wczesniej a teraz sie rozpuscily i laduja sie do kogokolwiek pod dowolnymi nazwami ?
paveleck
tez to przezywam juz od niedzieli,na poczatku je ignorowalem,pozniej z ciekawosci sciagnalem jeden taki zalacznik i od razu wykryl mi w tym wirusa, wiadomosci dalej przychodzily,wiec zablokowalem mozliwosc odbierania wiadomosci od osob spoza listy,moze to szczatkowe rozwiazanie,ale na inne na szybko nie moglem wpasc,ktos ma jakies pomysly ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.