Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: niemoznosc podlaczenia do serwera
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
yaceek
Mam problemik z kjabberem w konekcie w wersjach 0.6.19.x... Nie moge podlaczyc sie do lokalnego akademikowego serwera jabbera. Przy probie logowania dostaje komunikat "wystapil blad autoryzacji! Unauthorized". W wersjach z linii 0.6.18.x wszystko dzialalo... z kontem tez wszystko w porzadku bo Psi sie laczy...
torn
może pokaż loga.
hao
Może serwer obsługuje tylko przekazywanie hasła plain-textem... W nowszych wersjach kJabbera jest to wyłączone...
yaceek
To by chyba o to chodzilo... wymagany jest tu plain text login :| Moze w jednej z kolejnych wersji dolozylibyscie mozliwosc wyboru trybu logowania. A co do srodkow doraznych... jest mozliwosc sciagniecia starszej wersji wtyczki? Czy musze zainstalowac starszego konnekta i po prostu nie aktualizowac kjabber'a?
hao
raczej to drugie... polecałbym jednak wymusić na administratorze uruchomienie trochę bardziej 'skomplikowanych' metod autoryzacji...
foxtwo
Mam ten sam problem co yaceek
Z ta roznica, ze CZASEM nie moge podlaczyc sie do chrome.pl albo jabberpl.org i wyskakuje ten komunikat :?
sarinnn
Mam dokladnie ten sam proble... Co do chrome.pl to chyba serv padl a co do jabberpl.org to nie wiem... Poprostu nie laczy... A tak przy okazji... czy w plu login pdajemy sama nazwe konta czy JUD (xxx@server.pl) ??
lhs
QUOTE(sarinnn)
czy w plu login pdajemy sama nazwe konta czy JUD

Nie JUD, tylko JID. To dwie różne rzeczy.
W polu Login podajemy samą nazwę konta.
case
QUOTE(lhs)
Nie JUD, tylko JID. To dwie różne rzeczy.

Jabber ID i Jabber Users Database [co do drugiego to strzelam tongue.gif, ale chodzi o katalog uzyszkodnikow]
lhs
JUD - Jabber User Directory. Czyli - Katalog Szkodników Jabbera :mrgreen:
case
QUOTE(lhs)
JUD - Jabber User Directory. Czyli - Katalog Szkodników Jabbera  :mrgreen:

heh, no ale trop byl dobry 8)
lhs
Tak czy tak - chylę czoła!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.