Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wszytsko jest super :] ale moglyby byc :
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Masza
1. Rozne ikonki (informacyjne)dla statusow opisowych w trayu..lub autostatusów :] Bo mam schize czasami ze sie wylacza mi opis :]]]
Ale ogolnie bardzo fajny program smile.gif i chyba sie na niego przesiadam :]]]]

2. Druga sprawa to Email notifier:
Moznaby zrobic tak jak jest to rozwiazane w GG, ze gdy przyjdzie email na jakies konto,to zeby w trayu, klikajac na ta koperte, otwieral sie np. Outlook expres (lub jakikolwiek inny program)...po prostu zeby byla mozliwosc, po kliknieciu na koperte z emailem, odpalenia jakiegos zewnętrznego klienta poczty ???

3. Najnowszy k.Pilot (dla winampa 5) nie dziala prawidlowo chyba...Po kilku zmianach przestaje reagować (doliczylem sie ok. 17zmian statusow)...i nie zmienia statusów...Natomiast ta starsza wersja dziala bezproblemowo :]

4. k.Olew -czy moznaby zrobic, zeby to bylo cos w rodzaju automatycznej sekretarki:), ale zeby wiadomosci normalnie dochodzily w okienkach rozmowy ??? a nie jak to jest zrobione w k.notify lub okienku dialogowym??? :] znaczy chodzi mi o taka jakby dodatkowa opcje:)
MiLKA
...ciach...
QUOTE(Masza)
2. Druga sprawa to Email notifier:

eMail Notifier nie jest juz wspierany

QUOTE(Masza)
3. Najnowszy k.Pilot (dla winampa 5) nie dziala prawidlowo chyba...Po kilku zmianach przestaje reagować (doliczylem sie ok. 17zmian statusow)...i nie zmienia statusów...Natomiast ta starsza wersja dziala bezproblemowo :]

bylo juz na forum to, Winthux pracuje teraz nad nowym kpilotem podczas przerw od nauki (maturka mu sie zbliza)

QUOTE(Masza)
4. k.Olew -czy moznaby zrobic, zeby to bylo cos w rodzaju automatycznej sekretarki:), ale zeby wiadomosci normalnie dochodzily w okienkach rozmowy ??? a nie jak to jest zrobione w k.notify lub okienku dialogowym??? :] znaczy chodzi mi o taka jakby dodatkowa opcje:)

a po co? skoro takie cos bedzie mialo kaway, ktory wlasnie jest tworzony przez Sije
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.