Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Counter-Strike :]
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Hi ! Mam propozycje, może forumkowicze [ ludzie z forum ] zagramy w cs-a 1.5/1.6 taka mała klanuFke. Serwer by sie jakiś znalazło
pienio
moze nie.
konnekt smiga, ale cs niezbyt smile.gif
w 1.3 to jeszcze sie dalo grac... biggrin.gif
Bo w 1.3 było wszytko łatwiejsze ;] w 1.5/1.6 trzeba miec troche skilla zeby gra szła biggrin.gif
drivex
QUOTE(arct!c)
Bo w 1.3 było wszytko łatwiejsze ;] w 1.5/1.6 trzeba miec troche skilla zeby gra szła biggrin.gif


cs to jedna wielka czit gra :| same czity gdzie nie spojrzysz to wallhack, aimbot, xyz hack, sniper bot itd itd nawet gdzies strone do tych hackow mialem :] a pozatym to nie skill tylko ta gra jest nie realistyczna gdzie stoi sie przed typem laduje sie mu caly magazynek w plecy i on zyje dalej bo mu 6 hp zabralo ://// po...ana gra ...


PS. np tu czity :] http://www.tkilled.com/downloads/cs.htm
Jak sie strzela niecielnie i po nogach to tak jest ;] pozatym niechodzi w cs-e o to zeby jak najwiecej wystrzekac ammo ale o to by strzelac celnie i trafiac ;] pozatym cs jest [ i bedzie ] najbardziej grywalna gra na swiecie ^^. Co do tych czitów to sie zgadzam pełno leszczy gra na tych bajerkach ale... oni siebie samo oszukuja... mysla ze sa dobzi n/c

J***c czity TT
Aule
QUOTE(drivex)
QUOTE(arct!c)
Bo w 1.3 było wszytko łatwiejsze ;] w 1.5/1.6 trzeba miec troche skilla zeby gra szła biggrin.gif


cs to jedna wielka czit gra :| same czity gdzie nie spojrzysz to wallhack, aimbot, xyz hack, sniper bot itd itd nawet gdzies strone do tych hackow mialem :] a pozatym to nie skill tylko ta gra jest nie realistyczna gdzie stoi sie przed typem laduje sie mu caly magazynek w plecy i on zyje dalej bo mu 6 hp zabralo ://// po...ana gra ...


PS. np tu czity :] http://www.tkilled.com/downloads/cs.htm

Takie małe OT. PRzypomina mi sie jak w Battlefielda 1942 grałem. Biegne z bazuką, patrze, a tu szwab biegnie więc do niego strzelam. Raz w plecy, drugi, trzeci, czwarty no i wreszcie mi sie udało :wink: Hehe. WIem, że takie bugi byłu w wersji 1.0 tera to już nie weim bo ostatnio wogle w gry nie gram.
Lukas77
A mi w ogóle strzelanki nie podchodzą... Rune - Halls of Valhalla to jest gra!!! Jak odrąbiesz komuś głowę to na pewno nie wstanie, jak rączkę to jescze pobiega. Takie gry lubię! Chociaż ze strzelanek to Wolfenstein E.T. jest całkiem całkiem... ale ja nie gram tylko mój brat.
Generalnie wolę single, Hitman Rulez!!!
Olórin
QUOTE(Lukas77)
A mi w ogóle strzelanki nie podchodzą... Rune - Halls of Valhalla to jest gra!!!

Widze że nie tylko ja lubie rune 8)

Znasz jakieś dobre serwery?
NiV
Ja tam nie gram w Cs'a dla mnie to gra dla ... Wole Urban Terror,StarCraft,Diablo to sa gry smile.gif no i oczywiscie warcraft3 smile.gif
drivex
QUOTE(NiV)
Ja tam nie gram w Cs'a dla mnie to gra dla ... Wole Urban Terror,StarCraft,Diablo to sa gry smile.gif no i oczywiscie warcraft3 smile.gif

NiV i masz calkowita racje biggrin.gif SC, SC:BW, W3 , W3:FT smile.gif Diablo 2 i Diablo2:Exp smile.gif Blizzard roX
lucjusz
No i Diablo 1 - wiecznie zywy smile.gif
A ze strzelanek to Unreal Tournament (i ostatnio UT2004 Demo) - nie ma to jak zupelny brak realizmu biggrin.gif
sleesh
Counter-Strike , Wolfenstein - Enemy Territory , Seria MetalSlug oraz Goal3 (NES) r0x !!! biggrin.gif
mlodass
Saper i nie ma mocnych.
UNK
hehe no widze ze jest pare funow SC tongue.gif
drivex
QUOTE(UNK)
hehe no widze ze jest pare funow SC tongue.gif


chlopie stare czasy smile.gif SC:BW + netcraft.pl + zergi or sometimes tossy smile.gif no ale terranie z medyczkami biggrin.gif ahhh to byla gra.... wlasnie zainstaluje se ja jeszcze i se pogram biggrin.gif
Lukas77
QUOTE(Olórin)
QUOTE(Lukas77)
A mi w ogóle strzelanki nie podchodzą... Rune - Halls of Valhalla to jest gra!!!

Widze że nie tylko ja lubie rune 8)

Znasz jakieś dobre serwery?


Niestety jakoś od pół roku wypadłem z obiegu :-( Ale przeważnie wchodzę na pierwszy wolny lub sam zakładam serwer i czekam jak się ktoś dołączy smile.gif Nie ma to jak grać z pingiem "0" - ale niektórzy tak wymiatają że się grać odechciewa laugh.gif
Mam też kontakt z kolesiem Joe Falcon, w Rune HOV jest najlepszy w Polsce. Kurcze, aż mam ochotę popykać, ale niestety brak czasu...
KaLoH
Jestem chetny smile.gif Tylko gdzie i kiedy smile.gif W moim wypadki 1.6 only smile.gif
lucas_mcs
ja tez, moge grac w 1,5, i 1,6 i w sc(ale slaby jesetem) i w q3 smile.gif
jak cos mozemy sie zgadac na ktores z sieci biggrin.gif jakby co to piszcze na gg/tlen/jabber:) konnekt rox
No to ekipa sie zbiera ;]
lucas_mcs
moze wszyscy konnektowi gracze wejda na konnektowy kanal irca wieczorkiem ktoregos dnia, wybierzemy serwer i zagramy...
tylko na forum trzeba ustalic dzien i godzine spotkania.
mi pasują weekendowe wieczory smile.gif
h3x
zglaszam sie do gry :] hehe
Btw zapraszam - www.painkiller.pl oraz www.esports.pl smile.gif
A gre painkiller polecam tym co lubia i single'a i mutli w FPP biggrin.gif
zz
ja tez sie pisze smile.gif cs 1.5 moge zaoferowac server dobry na mecz smile.gif
StRuGi
Ja zacząłem grać w 1.6 wersję ;-) Jak narazie n00b ze mnie laugh.gif
EDIT: po uporczywych problemach ze Steamem dziś wywaliłem 1.6 i instaluję 1.5 ;-)
zz
to co gramy cos? biggrin.gif
Puma
Condition Zero 8)
zz - jakiego serva ?
foxtwo
Ja gram w 1.5 na misoo.com. Zero lagow i zawsze ktos tam siedzi :wink:[/url]
zz
QUOTE(arct!c)
zz - jakiego serva ?

zapraszam na ten do popykania smile.gif

212.182.2.131:27015 :: ToMeK Serv. 1.5 TP ::

a na meczyk by byl ten

212.182.2.131:27016 :: ToMeK Serv. 1.5 CW ::
to sa twoje serwy ? :-)
zz
nie moje, znam HA dobrze poprostu biggrin.gif
ale mam tam adminy wiec jak cos to mozna tam pyknac mecz

to co?
ja w to wchodze biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.