Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czyszczenie statusu/opisu przy starcie k
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
karambol
Powiem tak: szkałem na forum i nie znalazłem.

A przydałaby się opcja czyszczenia statusu przy starcie konnekta.
Często bywa tak, że wrzucam jakiś status, po czym po kilku dniach orientuję się, że on nadal tam wisi... :shock:

W pewnym zakresie pozwala na to "czyszczenie opisu przy zmianie statusu", ale przydałaby się dodatkowa opcja.

Wspomnę jeszcze o możliwości dodania swojego kontaktu w k i "widzenia" swojego statusu... wiem, było omawiane milijon razy... :wink:
kox
Ja dorzucę tylko, że czasem przy uruchamianiu Konnekta dziwnie zachowują się statusy osób niedostępnych. Chodzi o to, że niektóre osoby, które pozostawiły sobie opis, pojawią się z nim wraz z pytajnikiem na ikonce, a niektóre pojawiają się ze starym opisem, który ja ostatnio widziałem (nieaktualnym już) i bez pytajnika. Nie kumam tego.
UNK
karambol ustaw sobie w interfejsie >> tytul okna takie cos np {profile}{ [info]} i bedzie Ci pokazywalo jaki masz opis
zadnen problem, wtyczka Olórina kZmieniacz tez pokazuje jaki jest opis i szybko go mozna zmienic

kox nie za bardzo kumam o co chodzi, ale mozna cos da jak wyczlaczysz Interfjes >> Lista kontaktow >> [ ] sortuj i pokazuj aktywnosc ...
wtedy nei bedziesz mial znaku zapytania tongue.gif
kox
UNK nie chodzi mi o znak zapytania, tylko o to, że niektóre kontakty pokazuje z opisem, którego faktycznie już nie mają smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.