Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Statusy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Bora
Obecje w związku z istnieniem sieci cześć opcji przestała być poprawnie obsługowana.
user posted image
1) Zaznaczone opcje powinny sie odwoływac do wszystkich komunikatorów.
Wiem że jest do tego kZmieniacz, ale niestety nie dizął on poprawnie i np nie obsługuje obecnie np 2 jabberów.
2) Po najechaniu nad ikonke fajnie by było żeby pokazywało nazwe sieci.
np chrome.pl czyli adres serwera.
3) podobnie jak w p2 czyli żeby zamiast jabber i nazwa 2giej wtyczki z jabberem pokazywało nazwe sieci.

Wiem że było to pewnie już omawiane ale dobrze zebrać to w oddzielny topic i jeżeli był takowy to sorrka. Nie wiem czy dobra kategoria jak nie to prosze o przesunięcie do odpowiedniej kategorii.
Olórin
poprawie cię, w wątku o kZmieniaczu jest poprawiona wersja zmieniająca na wszystkich jabberach. Oficjalny release będzie później, bo zabrałem się uwaga: za konfigurowalne skróty klawiszowe (i jak dobrze pójdzie[później] też komendy :] )
Bora
bajer to może w taki przypadku jeżeli jest odpalony kZmieniacz zrobić żeby zaznaczone przyciski znikały a w ich miejsce wchodziły te od kZmieniacza???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.