Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kUpdate
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Bora
od wersji 107 mam problem z kupdate. Podczas aktualizacji nie zamyka do końca programu, pozostawia go w tle gdzie zrzera prawie całego proca. Oczywiście aktualizacja nie działa bo progs jest wączony.

Log na PW u hao.
Sahasrara
A OS?
Bora
XP
hao
w logu niestety nic nie ma sad.gif Trudno określić co może być powodem... Po prostu "ubijK K i po sprawie...
mlodass
to samo u mnie. ostatnie 2 lub 3 update to takie cos sie robilo.
Bora
Problem jest nadal.
Co gorsze ubicie zabija również proces update.
instalacja np ui.dll wymaga ręcznego wypakowania plików z update i podmienienia z starymi.
Ja mam inny problem: posiadam najnowszy kUpdate, wywalilem z konnekt'a katalog temp, bo troche juz zajmowal, dodalem do listy centralek, centralke od Milki (http://kplugins.khrone.pl/update/central.php) pobrałem akutalizacje. kUpdate wykrył, ze nie mam k.Notes, kulturanie pobralem, pyta czy zrestartowac program klikam 'tak', konnekt sie wylacza i to wszystko. Sprawdzilem w katalogu temp, nie ma programu do odpalania skryptow, a przeciez powinnien go pobrac (?)... prosze o pomoc smile.gif
hao
Wybierz "nowe aktualizacje" zamiast "sprawdź wszystko"... Załaduje się wtedy główna centralka i UPD pojawi się gdzie powinien...
Pomoglo, wielkie dzieki!
undying
Czy Konnektowa centralka beta zostala wylaczona dla uzytkownikow? Jakos nie moge sie do niej dobic...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.