Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wywiad z guru, czyli Mr. Foltyn podbija świat...
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
bakerss
http://wiadomosc.info/?s=&mod=arts&rid=1230&code=rid

Mi już nawet szkoda słów co do tego ;] dużo ciekawych wypowiedzi np. że pluginy to bezużyteczna rzecz co używa 1% userów ;] czy te "mocne" serwery GG ;p ale chyba najlepsze jest że najlepszym komunmikatorem nie jest ten co ma lepsze opcje, funkcje tylko ten co ma wiecej userów tongue.gif
Dobra, co wy o tym myślicie?
foxtwo
Z drugiej strony co mial powiedziec ? ze jego komunikator jest beznadziejny i, ze jest wiele lepshych od niego i, ze ratuje go tylko to, ze ma duzo uzytkownikow? Chyba nikt na jego miejscu by sie nie przyznal do tego... 8)
Aule
Hehe. Ale nie musiał pisać, że najlepsze jest GG. Jako protokół jest najpopularniejsze(btw. tylko w Polsce), ale nie najlepsze..... Ale jako komunikator to jest ... nie wiem jak to określić ... prostackie :wink: A co do popularności to konnekt, tlen i inne korzystające z protokołu są liczone jako uzytkownicy GG :roll: Fajnie sie jeszcze procentami chwalił, że umie(szczerze to nie za dobrze) :wink:
karambol
gg zrobiło furrorę, bo w porównaniu z icq (jedyny liczący się konkurent w momencie pojawienia się gg) było:

1. szybsze
2. prostsze
3. polskie
4. jako "dodatek" do popularnego programu do smsów.

Nie wiem czy to źle, że gg takie zostało... Na pewno to błąd, że zawieta mase bugów których nikt nie poprawia, że ma coraz więcej reklam, i że praktycznie nie jest rozwijane...
Wiem natomiast, że po zainstalowaniu mojej dziewczynie konnekta musiałem sie nieźle nagadać żeby jej wytłumaczyć konfigurację.
K wcale nie jest intuicyjny (w porównaniu z gg).

Fakt. w przypadku GG Intuicyjność polega na tum że mamy "aż" dwa pola do edycji i 5 opcji na krzyż. Ale to właśnie było swego czasu przedstawiane jako główna zaleta gg. I to nadal działa, bo każde dziecko potrafi sobie gg skonfigurować. A założenie jabberowego konta przy pomocy konnekta graniczy z cudem jak narazie.

Szczerze mówiąc, nie dziwię się panu F. że olał sprawę. Po ostatniej informacji na temat cen reklam w GG twierdzę, że przewidując rychły koniec progokołu gg na korzyść jabbera postanowił poprostu wyciągnąć z nieg max. kasy. I tyle.
mlodass
QUOTE
MW : Na kiedy jest planowane wydanie nowej wersji Gadu-Gadu ?
Ł.F : Wobec istnienia funkcji auto update wszelkie nowe i przetestowane zmiany są na bieżąco dystrybuowane- jednak nie jednego dnia bo przy 3 milionach użytkowników żadne łącze by tego nie wytrzymało, nawet nasze 100 mbitowe.


100mbit oni nazywają mocne łącze ? ^^
LOL

Rozumiem ze niby jest szybkie, ale mogli by w cos mocniejszeog zainwestowac smile.gif
Sija
QUOTE(mlodass)
QUOTE
MW : Na kiedy jest planowane wydanie nowej wersji Gadu-Gadu ?
Ł.F : Wobec istnienia funkcji auto update wszelkie nowe i przetestowane zmiany są na bieżąco dystrybuowane- jednak nie jednego dnia bo przy 3 milionach użytkowników żadne łącze by tego nie wytrzymało, nawet nasze 100 mbitowe.


100mbit oni nazywają mocne łącze ? ^^
LOL

Rozumiem ze niby jest szybkie, ale mogli by w cos mocniejszeog zainwestowac smile.gif


To jest polska ;]
drivex
QUOTE(Sija)
QUOTE(mlodass)
QUOTE
MW : Na kiedy jest planowane wydanie nowej wersji Gadu-Gadu ?
Ł.F : Wobec istnienia funkcji auto update wszelkie nowe i przetestowane zmiany są na bieżąco dystrybuowane- jednak nie jednego dnia bo przy 3 milionach użytkowników żadne łącze by tego nie wytrzymało, nawet nasze 100 mbitowe.


100mbit oni nazywają mocne łącze ? ^^
LOL

Rozumiem ze niby jest szybkie, ale mogli by w cos mocniejszeog zainwestowac smile.gif


To jest polska ;]



chyba "Teraz polska..." :/
mlodass
QUOTE(drivex)
QUOTE(Sija)
QUOTE(mlodass)
QUOTE
MW : Na kiedy jest planowane wydanie nowej wersji Gadu-Gadu ?
Ł.F : Wobec istnienia funkcji auto update wszelkie nowe i przetestowane zmiany są na bieżąco dystrybuowane- jednak nie jednego dnia bo przy 3 milionach użytkowników żadne łącze by tego nie wytrzymało, nawet nasze 100 mbitowe.


100mbit oni nazywają mocne łącze ? ^^
LOL

Rozumiem ze niby jest szybkie, ale mogli by w cos mocniejszeog zainwestowac smile.gif


To jest polska ;]



chyba "Teraz polska..." :/

buahahhah niezle tongue.gif
ALe w polsce są przeciez lepsze łącza. Dla przykladu to na ktorym stoi serwer do Cs niby Kaloha, 744mb/s. Mogli by przynajmniej 300 biggrin.gif
Piett
Dopiero teraz przeczytałem ten wywaid...i normalne cygaństwo w żywe oczy, ale unik o błędach mnie normalnie zrzucił z krzesła :shock:
Takie wytłumaczenie...nie miał co powiedzieć chyba i powiedział co mu ślina na język przyniosła. Jak to można porównywac windowsa do malego prostego programiku? złożoność windowsa i ilosc linii kodu, a to samo przy GG to...nie wiem brak słów do prównania, moze mrówka do słonia? nie nie za mały ten słoń, może olifant z Władcy Pierścieni bylby odpowiedni smile.gif

"rozój mierzą w liczbie użytkowników"...? co to jest rozwój programu? bo nie wiem czy ja nie wiem czy On.(pozatym w czym innym mają mierzyć "rozwój" żeby nie wyszło 0 tongue.gif ) To że przybywa użytkowników może być spowodowane np. tym, że wiele osob już używa GG.
Ciekawe jaki procent użytkowników by wybrało GG gdyby się np. teraz pojawił?

Nie chciałbym się zniżać do poziomu zeby tu obrzuciać błotem Pana Foltyna, bo jakiś szacunek się należy bo to On zrobił 1 krok w Polskich IM, a że nieudolnie to juz inna kwestia.

Ogolnie to 99% odp do stekiem bzdur.
No jedna mie satysfakcjonuje
CODE
Ł.F : Dziękuję.


No to dziękuję tongue.gif
Olórin
QUOTE
Dla mnie liczy się liczba użytkowników, to świadczy o tym który komunikator jest lepszy

Pan ma namyśli ilość odsłon bannera ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.