Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Niezamykanie procesu konnekta przy wychodzeniu z windy...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mefju
Witam!

Od czasu kiedy aktualizowałem konnekta (aktualizacje Beta) przy wychodzeniu z Windowsa nie wyłącza mi się proces Konnekta. Jest wyświetlana standardowe okienko "Trwa zamykanie..." - Winda nie radzi sobie z zamknięciem, po kliknięciu Zakończ teraz - system się zamyka. Przed aktualizacją beta wszystko było OK. Problem ten nie jest może mocno irytujący, ale można przez niego zostawić na całą noc kompa na chodzie... ;-)
System: Windows XP + SP1

Aha i myślę, że nie zjedziecie mnie za ten post (instalujesz beta na własne ryzyko) - bo IMHO beta jest po to żeby zgłaszac problemy przed ukazaniem się wersji finalnej...

Pozdrawiam:
mefju
hao
Próbowałem obejść problem ze zbyt szybkim ubijaniem procesu K przez XP podczas zamykania... Jak widać przesadziłem smile.gif
Pracuję nad problemem ale niestety wciąż bez większych sukcesów sad.gif
piotr.ek
U mnie tez Konnekt nie chcial sie czasem wylaczyc (niewazne, czy z rmb/zakoncz w trayu, czy przez system), ale u mnie winny byl kjabber. Nie wiem, jak jest po zmianach we wtyczce, bo chrome.pl w kulki se leci :evil:, wiec wylaczylem wtyke...

BTW 'timeout' i 'czas pomiedzy...' w ustawienia/polaczenie dotyczy zarowno gg, jak i kjabbera? Jesli tak, to moze przydalaby sie mozliwosc ustawienia tych czasow osobno? Z moich doswiadczen wynika, ze kjabber dluzej laczy sie i rozlacza niezaleznie od tego, czy udaje mu sie, czy nie (a to miedzy innymi nie pozwalalo mi K wylaczyc)
case
u mnie K wylacza sie raczej bez problemu, natomiast nie radzi sobie z tym juz tak dobrze przy aktualizacji [kUpdate] - musze "zabic" proces i dopiero moge startowac skrypt do podmiany plikow. :roll: :?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.