Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blokowanie spoza kontaktów - autoresponder
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mefju
Kolejny bug. W tym wypadku nie jestem jednak 100% pewny czy jest on związany z wersją BETA.
Chodzi tu o Autoresponder - nie odpowiada na wiadomości od osób spoza kontaktów (zachowuje się jakby nie była zdefiniowana żadna autoodpowiedź, mimo że jest ona ustawiona).
Blokowanie spełnia swoje zadanie - blokuje i wpisuje odpowiednią adnotację do Historii.
Usługa nawiązania kontaktu po wpisaniu hasła - również działa.
System: Win XP + SP1

Pozdrawiam:
mefju
case
wlasnie przed chwila testowalem, czy ta funkcja obsluguje Jabber'a i dziala u mnie bez zarzutu [K *.19.110 BETA]
Sija
moze masz ustawiony status niewidoczny ?
mefju
Sorry! Fałszywy alarm - testowałem to z GG pisząc z mojego kompa... kiedyś taka opcja sie sprawdzała i wszystko w takim układzie działało, a teraz widocznie albo mam za stare GG albo z błędami, albo jeszcze coś innego...
W każdym razie sprawdziłem autoresponder przy pomocy kumpeli i wszystko gra.
Jeszcze raz wielkie sorry, na drugi raz wezmę pod uwagę, że to moje wysłużone gg moze być wadliwe tongue.gif


Pozdrawiam:
mefju
froger_mcs
hmm u mnie zaobserwowalem ten sam problem z autoresponderem :/ a mianowicie gdy ktos kogo nie mam na liscie kontaktow napisze cos, nie dostaje zadnej odpowiedzi (sprawdzalem to m.in. na gg u siebie i poprzez kumpla)
Olórin
kPilot2 powoduje to.... u mnie na privie dostępna wersja bez aliasów.....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.