Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Heyah i Konnekt
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
undying
Jak w temacie. Wlasnie chcialem wyslac smsa do kolezanki na jej nowy nr. a tu zonk :-) Bramka www Ery wysyla bez problemu. Jak to zrobic w K. ?
shw
sms podzielony na kilka?
jezeli tak, to podawalem rozwiazanie - poszukaj
Aule
Dla kolegi chyba chodzi o sms do Heyah, a nie podielony.
undying
QUOTE
Dla kolegi chyba chodzi o sms do Heyah, a nie podielony.


Dokladnie, chodzi mi o wysylanie smsow na nr. +48 888... czyli nowe nr Heyah. Trzeba chyba tylko dodac do skruptu na bramki ery zeby rozpoznwal ten nr. ale niestety nie wiem gdzie ;-]
Aule
W erze podstawowej?
Zamień w eraomnixp.xml linijke:
CODE
<acceptNumber>(\+48)?0?6[09][02468]\d{6}</acceptNumber>

na:
CODE
<acceptNumber>(\+48)?0?(6[09][02468]|888)\d{6}</acceptNumber>

Powinno porawnie wykrywać.
undying
Probowalem tak, niestety nie dziala...
Aule
? U mnie działa, tzn wykrywa numer jako numer ery podstawowej. Może + zapomniałeś?
ciwir
a jak zrobić aby wysłać SMSa do Heyah przez bramkę MiastoPlusa ???

Ciwir
undying
QUOTE
? U mnie działa, tzn wykrywa numer jako numer ery podstawowej. Może + zapomniałeś?


no niestety nie dziala, wszystko mam niby ok, + tez jest ;]
Aule
Restartowałeś k? Jak coś to skontaktuj sie ze mną to podesle ci plik który działa a pewno. Edytowałeś plik eraomix.xml, czy eraomnixp.xml?? bo to ten drugi odpowiada za ere podstawową.
edit.
W mieście plusa, jeśli wogle wysyła na Heyah to wpisz, zamiast:
CODE
<acceptNumber>(\+48)?0?[56]\d{8}</acceptNumber>

to:
CODE
<acceptNumber>(\+48)?0?[568]\d{8}</acceptNumber>

czyli poprostu dodaj 8 w kwadratowym nawiasie.
^BerZerK^
QUOTE(ciwir)
a jak zrobić aby wysłać SMSa do Heyah przez bramkę MiastoPlusa ???

no pewnie napisac do miasta plusa zeby wrzucil heyah - przeciez skrypt zastepuje tylko wejscie na stronke, jak ich engine nie akceptuje to skryptem tego nie zmienisz
zlo
QUOTE(^BerZerK^)
no pewnie napisac do miasta plusa zeby wrzucil heyah - przeciez skrypt zastepuje tylko wejscie na stronke, jak ich engine nie akceptuje to skryptem tego nie zmienisz


Ale MiastoPlusa wysyła już smsy na Heyah. Od conajmniej dwóch dni.
^BerZerK^
heh nie wiem nie mam nikogo w heyah smile.gif no ale jesli tak to i tak jest najlepsza bramka do sms smile.gif
undying
Po reinstalacji k. i ponownej edycji pliku eraomnixp.xml wg. instrukcji pz16 wykrywa nr. i wysyla (ale czy dochodza to nie wiem ale powinno nie byc problemu). Thx
shw
Wlasnie wrzucilem do katalogu poprawiony skrypt miasta plusa - poprzedni mi nie wysylal sms'ow - ten juz sle.
dodalem kilka opcji, obsluguje tez Heyah!
Puma
A co z numerkami 880 ? i gdzie znajde porządną i wysyłającą bramki do heyah i darmową ?
undying
No a ja wlasnie to teraz zauwazylem jak chcialem wyslac smsa na nowy nr. znajomego.Wie ktos jak wyslac pod 880.... z K?
Puma
Nie da się sad.gif Można z bramki http://sms.ikp.pl , ktoś napiszę skrypcik żeby było w K ?
Olórin
Bramkę płatną zrobię ja, tylko musze jeszcze z tamtym gosciem ustalic smile.gif
Malienki
Ja tylko tak chciałem pionformowaca stronie heyah.pl tez jest bramka sms :biggrin.gif Trzeba poszukać. W heyah Lifestyle otwieramy prezentacje. Klikamy na komórke koło pieska. Wczytuje nam sie flash... Klikamy na jakiegoś gostka, gdy pokaze sie takie coś poznaj telefon. Klikamy na wyświetlacz tego telefonu smile.gif I pokazuje sie bramka sms na heyah smile.gif Mozęś by z nią wykombinowac na K? biggrin.gif
mles
Jak Wam zależy to mogę za chwilę zrobić skrypt do SMS.dll... smile.gif
zenq
QUOTE(mles)
Jak Wam zależy to mogę za chwilę zrobić skrypt do SMS.dll... smile.gif

jestem na TAK ;-)
Lipa.dk
QUOTE(mles)
Jak Wam zależy to mogę za chwilę zrobić skrypt do SMS.dll... smile.gif

...przy okazji mógłbyś naprawić skrypty bramek: 1rstWAP (wogóle nie działa) i Idea (nie działa zastępowanie domyślnej długiej reklamy krótszą)... ja sobie z tym nie radzę biggrin.gif
zenq
QUOTE(Lipa.dk)
QUOTE(mles)
Jak Wam zależy to mogę za chwilę zrobić skrypt do SMS.dll... smile.gif

...przy okazji mógłbyś naprawić skrypty bramek: 1rstWAP (wogóle nie działa) i Idea (nie działa zastępowanie domyślnej długiej reklamy krótszą)... ja sobie z tym nie radzę biggrin.gif

ooooo ;-) wlasnie przydalo by sie qrna no...
alberht
czekamy z niecierpliwością, bo z tego, co się zorientowalem, to z heyah.pl mozna wysylac bez ograniczen biggrin.gif
mles
Ok, skrypcik gotowy. Teraz tylko jakoś go wrzucić gdzieś trzeba. Znając życie do katalogu wrzucić mi się go nie uda...
alberht
ejjj biggrin.gif wspaniala sprawa :] jezeli chcesz, to moge potestowac :] wystarczy, ze przeslesz mi na maila, a ja moge tymczasowo wrzucic na serv i podac linka
mles
Już wrzuciłem na forum:
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=23353#23353
alberht
juz sciagnalem i napisalem w tamtym watku - dziala swietnie biggrin.gif czy ta bramka ma jakies ograniczenia?? chyba nie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.