Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikony w tray'u
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Rajek
Chciałem zapytać dlaczego gdy korzystam z kilku sieci GG/kLAN/Jabber to widzę tylko jedną ikonkę w tray'u i zazwyzcaj jest to ikonka kLAN'u?
Czy da się wybrać która ikona ma być widoczna bądź wybrać wszystkie 3? (nie znalazłem tego w opcjach)
Przy okazji- słoneczko GG w tray'u jest cały czas czerwone sad.gif
KOSMOS
w oknie w którym wybierasz wtyki usatw na górze sieć która ma byćw trayu
case
QUOTE(Rajek)
Chciałem zapytać dlaczego gdy korzystam z kilku sieci GG/kLAN/Jabber to widzę tylko jedną ikonkę w tray'u i zazwyzcaj jest to ikonka kLAN'u?
Czy da się wybrać która ikona ma być widoczna bądź wybrać wszystkie 3? (nie znalazłem tego w opcjach)
Przy okazji-  słoneczko GG w tray'u jest cały czas czerwone sad.gif

puki co w tray'u wyswietla sie ikonka tej sieci, ktorej wtyczka laduje sie wczesniej [jest wyzej na liscie w menu wtyczek], a jesli chodzi o kilka ikon to na razie K nie oferuje takiej mozliwosci...
Rajek
Faktycznie pomogło, dzięki biggrin.gif
Teraz też poprawnie się wyświetla słoneczko GG w tray'u
a jeszcze do niedawna cały czas było czerwone, nie wiecie może dlaczego?
_menic_
a mnie denerwuje to, ze jak ktos jest dostepny, to ikonka w trayu zmienia sie na tą taką dziwną :/ i musze dopiero otworzyc okinko do rozmowy z tą osobą aby powróciła normalna ikonka (gg) :/
Zakrn
Odznacz sobie opcję Ustawienia->Wiadomości->Informuj o wiadomości w tray'u dopóki jej nie przeczytam. To chyba z tego powodu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.