Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czas nadejscia wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
^BerZerK^
jak sie ma wylaczone/jest sie niedostepnym na gg to jak sie przelaczy na dostepny i jak przyjdzie komunikat wyslany pod nasza nieobecnosc to gg pokazuje jego chyba faktyczny czas wyslanie
konnekt pokazuje czas dotarcia rowny czasowi wlaczenia konnekta

da sie zrobic jak w gg?
^BerZerK^
kurde nikt nie zauwazyl tego czy nikt nie zrozumial jak napisalem? heh bo chyba troche zawile :-)
Loud3R
no jest to bardzo powazna wada (dla mnie wrecz warunkowala by uzytkowanie konnektu jesli nie zostanie usunieta)
a mao osob sie odzywa bo w sumie niewiele osob wie o tym sofcie a reszta czeka z zapartym tchem az hao wypusci nowa wersje tongue.gif
pzdr
Maciej_Kowalewski
ja czekam na sdk, nowej wersji to nie musi byc, byle sdk bylo wink.gif
hao
Pierwsze, częściowo i na szybko udokumentowane SDK będzie już na prawdę niedługo! W sumie to pewnie wyjdzie równo z nową wersją, na którą jednak przyjdzie jeszcze chwilę poczekać...

Co do problemu zgłoszonego przez Berzerka, to oczywiście zobaczę czy serwer GG podaje czas wysłania wiadomości, a jak podaje to nie ma problemu smile.gif
^BerZerK^
yeah w koncu hao przemowil :-) udane wakacje ? ;-)
hao
a owszem... dziękuję smile.gif)

Teraz walczę z MSVS, bo przeniosłem na niego kod z Borlanda. Przy okazji wyszło na jaw trochę głupich błędów... Pewnie parę dni spędzę na dokładnym testowaniu i szukaniu problemów, potem kilka następnych na dokończeniu zmian, jeszcze ze dwa żeby napisać kilka przykładów i step-by-stepów do SDK i wydaje nową wersję z SDK'iem biggrin.gif
Loud3R
A czy w nowej wersji bedzie juz wysylanie Sms ?
A tak przy okazji -pomysl na pluga - moze by zrobic pluga umozliwiajacego wysylanie sms z bramki panoramy firm ?
trzeba by bylo oczywiscie miec konto na pf . jesli ktos nie wie i nie korzystal to ta bramka ma numer 2002 i jest w tej chwili jedyna bezplatna bramka ktora wysyla praktycznie w tym samym momencie i zawsze na 100% dochodzi sms.
Na wejsciu konnekt mial by atut powalajacy gg na kolana tongue.gif
pzdr
hao
Nie wiem czy w następnej wersji będą sms'y, ale wiem, że będzie można zdefiniować własnoręcznie dowolnej bramki do sms'ów przez www ... Będzie więc można wstawić absolutnie dowolną bramkę ...
Loud3R
hmm super ,ale czy to bedzie dzialalo ze wspomniana powyzej strona panoramy firm ? tam nalezy najpierw sie zalogowac do ich komunikatora ...
hao
Tego na razie nie wiem. Ale generalnie myślę że nie będzie problemu smile.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.