Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Program Niepełne zamknięcia podczas wylogowywania z Win XP/2
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
nediam
QUOTE
Program Niepełne zamknięcia podczas wylogowywania z Win XP/2K. Wszystkie wtyczki 'sieciowe' zostały dostosowane do nowych wymagań.

podobno problem zostal rozwiazany ?! a mi sie nadal nie chce zamknac do konca :cry:

//tak mam sciagnieta najnowsza poprawke
hao
Co rozumiesz przez nie zamykanie do końca?
nediam
po wylaczeniu programu zostaje cos takiego:
user posted image
a jedynym sposobem zeby go wylaczyc jest alt+ctrl+del :?
hao
A ostatnie linijki najświeższego pliku *.log zaraz przed ubiciem przez CtrlAltDel?
nediam
niewiem od kad wkleic wiec zaczne moze od tego :
QUOTE
## [wXP UI]      TRAY FG=30040 AC=0 M=2d0134 UNC=0
## [wXP UI]      UNHIDE
## [CORE]  --- IMC_SHUTDOWN (od wXP UI) ...  ---
## [CORE]  --- deInitialization started ---
## [CORE]      Statystyka id = 1073754320; uptime = 8; msgSent = 0; msgRecv = 0; timer = 31158
## [CORE]  --- Beta report saved ---
## [CORE]  --- cfg.dtb saved ---
## [CORE]  --- cnt.dtb saved ---
## [CORE]  --- msg.dtb saved ---
## [CORE]  --- profile saved ---
## [GG]    # Czekam na koniec wątku GG
## [GG]    # Zakończony po 0
## [kJabber]  --- Waiting for cJabber thread ---
## [dwuTleneK]  --- Waiting for cJabber thread ---
## [wXP UI]  --- Shuting down UI ---
## [wXP UI]  --- closing CNT ---
## [wXP UI]  --- dockEnd ---
## [wXP UI]  --- destroyTray ---
## [wXP UI]  --- destroyAct ---
## [wXP UI]  --- destroyWindows ---
## [wXP UI]  --- Mod.save ---
## [wXP UI]  !!! UI shut down !!!
## [CORE]  --- IM_END broadcasted ---
## [CORE]  --- cfg.dtb saved ---
## [CORE]  --- plugs unpluged ---
## [CORE]  --- tables cleaned ---

______________________

Terminate [32 ms]


Gracefull Exit

mam nadzieje ze wystarczy
case
mam idenatyczna sytuacje, ale tylko przy aktualizacji [kUpdate restartuje K]...
Olórin
Ja też, proponuje przed zamknięciem K wysłać IM_OFFLINE i IM_DISCONNECT na broadcast. Bo restartuje sie ok, jak przed skończeniem ściągania przez kupdate rozłącze się z wszystkimi sieciami biggrin.gif
nediam
no niestety nawet to nie pomaga nawet gdy wlacze k i odrazu wylacze nie laczac sie z niczym i nie uruchamiajac k.update to i tak sie zwiesza :/ jakies sugestie?
hao
Dziwne, bo wg. loga okna K zostały pomyślnie "zabite" ...

Niestety windowsy NT zachowują się niezgodnie z tym co twierdzi dokumentacja podczas zamykania systemu, przez co K w tych sytuacjach nigdy nie był zamykany poprawnie...
Teraz problem obszedłem w trochę nietypowy sposób, który jak widać w niektórych przypadkach może powodować problemy :? Postaram się przyjrzeć problemowi...
cougar
Ja mam ten sam problem z najnowsza wersja konnekta, dawniej bylo ok. a teraz sciagnalem instalke ver 0.6.19.111 i konnekt nie chce mi sie zamykac jedyne rozwiazanie to Ctrl+Alt+Del (System Windows 2003 Enterprise)

Hao please zrob cos z tym....

Pozdrawiam
cougar
Jak wylacze wtyczke dwutlenek to jest ok. zamyka sie poprawnie.
Davka
U mnie jest tak że jak wyloguje sie ze wszystkich sieci i zamkne to jest OK. A jak dam zamykanie gdy jestem dostepny to K nie reaguje lub przywiesza sie.
Sahasrara
Wtyczka dwutlenek ma tendencję do blokowania wyłączenia programu. Kilka razy zdarzyło się że kliknąłem na "zamknij", ale nic się nie działo, ikona Tlenu dalej migała. Dzieje się tak kiedy sam Tlen padnie i wtyka próbuje się połączyć... Nie wiem czy zostało to zauważone i poprawione, wydaje mi się że nie widziałem tego w changelogach.
vojtek
Potwierdzam rowniez ze jest to tlen. Ostatnio bylo tak, ze po pierwszym uruchomieniu konnekta nie dalo sie go zamknac inaczej niz wywalajac proces. Gdy potem uruchomialem konnekta to zamykal sie juz bez problemow. Wylaczylem wtyczke dwutlenek i teraz juz jest ok, zamyka sie zawsze bez problemu.
nediam
no dobra fajnie u was jest to tlen a u mnie nawet gdy nie bylo dwutlenka tez wystepowal ten blad sad.gif i nadal wystepuje nawet gdy wylacze dwutlenek :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.